2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Οχημάτων και Εξοπλισμού για την Κάλυψη των Αναγκών του Δήμου Θέρμης
Description: Προμήθεια Οχημάτων και Εξοπλισμού για την Κάλυψη των Αναγκών του Δήμου Θέρμης
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34410000 Motorcycles, 34131000 Pick-ups, 34137000 Second-hand goods vehicles, 34142000 Crane and dumper trucks, 34223310 General-purpose trailers, 34390000 Tractor accessories, 34221000 Special-purpose mobile containers, 42414400 Vehicle-mounted cranes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΟΜΑΔΑ 1 – Προμήθεια δεκατριών (13) καινούριων βενζινοκίνητων επιβατικών οχημάτων με μηχανικό κιβώτιο ταχυτήτων, ενός (1) καινούριου βενζινοκίνητου επιβατικού οχήματος με αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων
Description: ΟΜΑΔΑ 1 – Προμήθεια δεκατριών (13) καινούριων βενζινοκίνητων επιβατικών οχημάτων με μηχανικό κιβώτιο ταχυτήτων, ενός (1) καινούριου βενζινοκίνητου επιβατικού οχήματος με αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων
Internal identifier: Ομάδα 1
Quantity: 14 pieces