2. Procedure
Procedure
Title: VP-3760 Kondicionierių keitimo, įrengimo darbai Klaipėdos regione
Description: Kondicionierių keitimas, įrengimas Klaipėdos regione.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I-a pirkimo dalis: 1 kategorija: negyvenamieji pastatai ir statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ar kultūros paveldo vietovėje (ypatingi ir neypatingi statiniai)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II-a pirkimo dalis: 2 kategorija: negyvenamieji pastatai ir statiniai, nesantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ar kultūros paveldo vietovėje (ypatingi ir neypatingi statiniai)
Internal identifier: 2