See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor de selectieve inzameling en verwerking van diverse afvalfracties via de recyclageparken
Description: Raamovereenkomst voor de selectieve inzameling en verwerking van diverse afvalfracties via de recyclageparken
Internal identifier: IGEAN - 2026-011-MV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 1
Description: Perceel 1.a: Selectieve inzameling van groenafval regio noord
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 10
Description: Perceel 5.b: Selectieve inzameling van grond regio zuid
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 11
Description: Perceel 6.a: Selectieve inzameling van harde kunststoffen regio noord
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 12
Description: Perceel 6.b: Selectieve inzameling van harde kunststoffen regio zuid
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 13
Description: Perceel 7.a: Selectieve inzameling van hout regio noord
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 14
Description: Perceel 7.b: Selectieve inzameling van hout regio zuid
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 15
Description: Perceel 8.a: Selectieve inzameling van kalkplaten en cellenbeton regio noord
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 16
Description: Perceel 8.b: Selectieve inzameling van kalkplaten en cellenbeton regio zuid
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 17
Description: Perceel 9.a: Selectieve inzameling van metalen regio noord
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 18
Description: Perceel 9.b: Selectieve inzameling van metalen regio zuid
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 19
Description: Perceel 10.a: Selectieve inzameling van vlak glas regio noord
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0002
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 2
Description: Perceel 1.b: Selectieve inzameling van groenafval regio zuid
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0020
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 20
Description: Perceel 10.b: Selectieve inzameling van vlak glas regio zuid
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 21
Description: Perceel 11.a: Selectieve inzameling van zuiver steenpuin regio noord
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 22
Description: Perceel 11.b: Selectieve inzameling van zuiver steenpuin regio zuid
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 23
Description: Perceel 12: Selectieve inzameling van EPS (piepschuim)
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 24
Description: Perceel 13: Selectieve inzameling van plastic folie
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 25
Description: Perceel 14: Selectieve inzameling van frituurolie
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 26
Description: Perceel 15: Selectieve inzameling van landbouwfolie
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 27
Description: Perceel 16: Selectieve inzameling van medisch afval van landbouwbedrijven
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0003
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 3
Description: Perceel 2.a: Selectieve inzameling van grofvuil regio noord
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 4
Description: Perceel 2.b: Selectieve inzameling grofvuil regio zuid
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 5
Description: Perceel 3.a: Selectieve inzameling van asbesthoudend afval regio noord
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 6
Description: Perceel 3.b: Selectieve inzameling asbesthoudend afval regio zuid
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 7
Description: Perceel 4.a: Selectieve inzameling van gemengd bouw- en sloopafval regio noord
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 8
Description: Perceel 4.b: Selectieve inzameling van gemengd bouw- en sloopafval regio zuid
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 9
Description: Perceel 5.a: Selectieve inzameling van grond regio noord
Internal identifier: 9