2. Procedure
Procedure
Title: D8 oprava a výměna MZ mostů D8-107, D8-123, D8-126, D8-131, D8-135, D8-136 a D8-106
Description: Předmětem zakázky je výměna těsnících profilů a mostních závěrů na mostech pozemní komunikace dálnice D8, kde se jedná o tyto mosty: D8-107, D8-123, D8-126, D8-131, D8-135, D8-136 a D8-106
Internal identifier: 80SD001510
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221100 Construction work for bridges
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Předmětem této zakázky je výměna těsnících profilů a mostních závěrů na mostech pozemní komunikace dálnice D8, kde se jedná o tyto mosty: D8-107, D8-123, D8-126, D8-131, D8-135, D8-136 a D8-106