2. Procedure
Procedure
Title: Usunięcie odpadów niebezpiecznych z działki nr 2/11, obręb ewidencyjny Czernin, gm. Dygowo
Description: Przedmiotem zamówienia jest usunięcie odpadów niebezpiecznych nielegalnie zmagazynowanych na terenie działki nr 2/11, obręb ewidencyjny Czernin, w miejscowości Czernin 69 w gminie Dygowo. Na terenie ww. nieruchomości odpady zostały zmagazynowane w zbiornikach stalowych (4 sztuki), w wannie żelbetowej oraz paletopojemnikach (mauzerach) w ilości ok. 64 sztuki. Szacunkowa ilość odpadów wynosi ok. 237,600 Mg. Realizacja zamówienia obejmuje usunięcie, transport odpadów zgromadzonych na nieruchomości oraz ich poddanie ostatecznemu unieszkodliwieniu wszystkich odpadów zmagazynowanych na ww. nieruchomości.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001