2. Procedure
Procedure
Title: Budowa farmy fotowoltaicznej na potrzeby użyteczności publicznej w Mieście Katowice.
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa dwóch instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,995–0,999 MWp wraz z współpracującymi magazynami energii o mocy 1 MW i pojemności 4 MWh dla każdej z instalacji. 1. Zakres zadania obejmuje: - zaprojektowanie farm PV i magazynów energii wraz z analizą produkcji energii elektrycznej, - uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji administracyjnych i pozwoleń w tym pozwolenia na budowę oraz opinii ornitologicznej po inwentaryzacji terenu, stanowiącego miejsce lokalizacji inwestycji, - zabudowę instalacji i przyłączenie do sieci dystrybucyjnej Tauron (w tym aktualizacja WP o które już wystąpiono), - opracowanie dokumentacji powykonawczej, - wykonanie konfiguracji, rozruchu, pomiarów oraz instruktażu, - przeprowadzenie czynności skutkujących uzyskaniem ostatecznego pozwolenia na użytkowanie. Dla powstających elektrowni fotowoltaicznych należy również zabudować wspólną infrastrukturę towarzyszącą składającą się z: - ogrodzenia wraz z infrastrukturą oświetleniową, - systemu monitoringu wizyjnego i sygnalizacji włamania, - systemu autoryzacji dostępu osób wchodzących i wychodzących na teren inwestycji. Wszystkie przedstawione w dalszej części opracowania wymogi będą traktowane przez wykonawcę jako wiążący element przedmiotu zamówienia w rozumieniu jego opisu. Podane wymogi są obligatoryjne, chyba, że wykonawca, w uzasadnionym przypadku, uzyska akceptację zamawiającego dla rozwiązań zamiennych, o co najmniej równorzędnych parametrach technicznych i ekonomicznych. Zastosowane rozwiązania zamienne nie mogą powodować zmiany ceny. 2. Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 8 do SWZ– projektowane postanowienia umowy. Uwaga: w pkt XIX w ppkt 2.2) SWZ, w kryterium oceny ofert, dodatkowo punktowany jest wydłużony okres gwarancji jakości i rękojmi za wady. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: - Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)- Załącznik nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy- Załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: KISA/DZP/PN/33/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71323100 Electrical power systems design services, 09332000 Solar installation, 45310000 Electrical installation work, 31682540 Substation equipment, 31434000 Lithium accumulators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający w ramach przedmiotowego postępowania nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: KISA/DZP/PN/33/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 71323100 Servicios de diseño de sistemas eléctricos, 09332000 Instalación solar, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 31682540 Equipo de subestación, 31434000 Acumuladores de litio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: KISA/DZP/PN/33/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09331200 Fotogalvaanilised päikesemoodulid
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71323100 Elektrivõrkude projekteerimisteenused, 09332000 Päikeseenergiaseadmed, 45310000 Elektripaigaldustööd, 31682540 Alajaama seadmed, 31434000 Liitiumakud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
461712-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteKISA/DZP/PN/33/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09331200 Aurinkosähkömoduulit
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71323100 Sähkövoimajärjestelmien suunnittelupalvelut, 09332000 Aurinkoenergialaitteet, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 31682540 Ala-aseman laitteet, 31434000 Litiumakut
OsaLOT-0001
Optiot
461712-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachKISA/DZP/PN/33/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Aicmiú breise (cpv): 71320000 Engineering design services, 71323100 Electrical power systems design services, 09332000 Solar installation, 45310000 Electrical installation work, 31682540 Substation equipment, 31434000 Lithium accumulators
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
461712-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaKISA/DZP/PN/33/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09331200 Solarni fotonaponski moduli
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71323100 Usluge projektiranja elektroenergetskih sustava, 09332000 Solarne instalacije, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 31682540 Oprema za trafostanice, 31434000 Litijevi akumulatori
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
461712-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoKISA/DZP/PN/33/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 09331200 Moduli fotovoltaici solari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71323100 Servizi di progettazione di sistemi elettrici, 09332000 Impianto solare, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 31682540 Apparecchiature per sottostazione, 31434000 Accumulatori al litio
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: KISA/DZP/PN/33/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09331200 Moduli fotovoltajċi solari
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71323100 Servizzi tad-disinn tas-sistemi ta' l-enerġija elettrika, 09332000 Stallazzjonijiet solari, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 31682540 Apparat tas-substazzjonijiet, 31434000 Akkumulaturi tal-litju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
461712-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 71323100 Serviços de concepção de sistemas de energia eléctrica, 09332000 Instalação solar, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 31682540 Equipamento de subestação, 31434000 Acumuladores de lítio
LoteLOT-0001
Opções
461712-2026 - Javni razpis
Poljska – Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami – Budowa farmy fotowoltaicznej na potrzeby użyteczności publicznej w Mieście Katowice.
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorKISA/DZP/PN/33/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71323100 Storitve projektiranja elektroenergetskih sistemov, 09332000 Solarna naprava, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 31682540 Oprema za razdelilne postaje, 31434000 Litijevi akumulatorji
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti