See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziționarea centralizată a Materialelor de sutură conform necesităților instituțiilor medico-sanitare publice pentru anul 2027
Description: Achiziționarea centralizată a materialelor de sutură conform necesităților instituțiilor medico-sanitare publice pentru anul 2027. Anunț de intenție din 02.07.2026. Procedura este structurată în 264 poziții/loturi, cu valoarea estimativă totală de 15125698.14 MDL fără TVA.
Internal identifier: ocds-b3wdp1-MD-1783001651009
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments