461742-2026 - Competition
Bulgaria – Insurance services – „Осигуряване на застраховки за служебните пътувания в чужбина за нуждите на Агенция по заетостта“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Осигуряване на застраховки за служебните пътувания в чужбина за нуждите на Агенция по заетостта“
Description​​​​​​Предметът на поръчката включва осигуряване на застрахователно покритие за здраве, живот и спешна помощ за служителите на възложителя при изпълнение на техните служебни задължения извън територията на Република България. Обхватът на поръчката е, както следва: Застрахователното покритие следва да се прилага за всички командировани служители на възложителя за периода на пребиваването им в чужбина, съгласно издадени заповеди за командировка. Прогнозен обем - До 500 (петстотин) човекодни. Срок за изпълнение на обществената поръчка - 12 (дванадесет) месеца, считано от датата на влизане в сила на договора за обществена поръчка или до изчерпване на максималния финансов ресурс на поръчката, в зависимост от това кое от двете събития настъпи първо. Териториален обхват на обществената поръчка - Цял свят (включително държави извън ЕС и Европа, като например, но не само: САЩ, Канада, Великобритания, Турция), с изключение на Република България. ​​​​​​​Минималните изисквания към застрахователното покритие, както и изискванията към изпълнението на услугите са подробно описани в техническата спецификация.
Internal identifier588113
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureПо силата на чл. 73, ал. 1 от ЗОП, във връзка с чл. 19, ал. 1 от ЗОП и чл. 18, ал. 1, т. 1 и ал. 2 от ЗОП, възложителят провежда открита процедура. В откритата процедура за възлагане на обществената поръчка всички заинтересовани лица могат да подадат оферта. Едновременно с това, откритата процедура осигурява в максимална степен публичност и прозрачност, както и създава условия за равнопоставеност, недопускане на дискриминация и свободна конкуренция. Посредством откритата процедура за възлагане на обществената поръчка се цели постигане на най-добрите за възложителя условия, които кореспондират със защитата на обществения интерес.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
LotLOT-0001