2. Procedure
Procedure
Title: ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ-CATERING
Description: Υπηρεσίες “Τροφοδοσίας με έτοιμα γεύματα - Catering”, CPV: 55523000-2, με συνολικό τελικό προϋπολογισμό 3.570.970,20€ πλέον ΦΠΑ 13% ήτοι 4.035.196,33€ με ΦΠΑ, για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών και με δυνατότητα ενεργοποίησης δικαιώματος προαίρεσης για χρονικό διάστημα ενός (1) επιπλέον έτους, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά και μόνο βάσει τιμής, για κάλυψη αναγκών του Γ.Ν. Χαλκίδας. Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΙΤΑΙ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55320000 Meal-serving services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Υπηρεσίες “Τροφοδοσίας με έτοιμα γεύματα - Catering”, CPV: 55523000-2, με συνολικό τελικό προϋπολογισμό 3.570.970,20€ πλέον ΦΠΑ 13% ήτοι 4.035.196,33€ με ΦΠΑ, για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών και με δυνατότητα ενεργοποίησης δικαιώματος προαίρεσης για χρονικό διάστημα ενός (1) επιπλέον έτους, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά και μόνο βάσει τιμής, για κάλυψη αναγκών του Γ.Ν. Χαλκίδας.