See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Υλοποίηση του Υποέργου 1 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΕΣ, ΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ" της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ», με Κωδικό ΟΠΣ 6005102 που είναι ενταγμένη στο Ε.Π. "Δυτική Ελλάδα 2021-2027"
Description: Υλοποίηση του Υποέργου 1 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΕΣ, ΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ" της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ», με Κωδικό ΟΠΣ 6005102 που είναι ενταγμένη στο Ε.Π. "Δυτική Ελλάδα 2021-2027"
Internal identifier: ΥΠΟΕΡΓΟ 1- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΕΣ, ΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ (Ν. Μ. ΠΥΡΓΟΥ- Ν. Μ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-Ν.Μ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33192130 Motorised beds, 33192120 Hospital beds, 33192160 Stretchers, 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Description: ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Internal identifier: ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33192130 Motorised beds
Quantity: 33 pieces
Lot: LOT-0002
Title: ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Description: ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Internal identifier: ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Main classification (cpv): 33192120 Hospital beds
Quantity: 15 pieces
Lot: LOT-0003
Title: ΒΡΕΦΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Description: ΒΡΕΦΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Internal identifier: ΒΡΕΦΙΚΕΣ ΚΛΙΝΕΣ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0004
Title: ΚΛΙΝΕΣ Μ.Τ.Ν. ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Description: ΚΛΙΝΕΣ Μ.Τ.Ν. ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Internal identifier: ΚΛΙΝΕΣ Μ.Τ.Ν. ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ
Quantity: 13 pieces
Lot: LOT-0005
Title: ΦΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ Ν.Μ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Description: ΦΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ Ν.Μ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Internal identifier: ΦΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ Ν.Μ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Main classification (cpv): 33192160 Stretchers
Quantity: 27 pieces
Lot: LOT-0006
Title: ΦΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
Description: ΦΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
Internal identifier: ΦΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
Lot: LOT-0007
Title: ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
Description: ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
Internal identifier: ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΓΙΑ Ν.Μ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
Main classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation