461765-2026 - Competition
Cyprus – Building and facilities management services – Διαγωνισμός 126/2026 για την παροχή υπηρεσιών ολοκληρωμένης διαχείρισης και λειτουργίας της Φοιτητικής Εστίας του Δήμου Λευκωσίας στις οδούς Βουλγαροκτόνου, Αρσινόης και Κομνηνού
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleΔιαγωνισμός 126/2026 για την παροχή υπηρεσιών ολοκληρωμένης διαχείρισης και λειτουργίας της Φοιτητικής Εστίας του Δήμου Λευκωσίας στις οδούς Βουλγαροκτόνου, Αρσινόης και Κομνηνού
DescriptionΔιαγωνισμός για την παροχή υπηρεσιών ολοκληρωμένης διαχείρισης και λειτουργίας της Φοιτητικής Εστίας του Δήμου Λευκωσίας στις οδούς Βουλγαροκτόνου, Αρσινόης και Κομνηνού για περίοδο δώδεκα (12) μηνών με δυνατότητα ανανέωσης για ακόμη δώδεκα (12) μήνες
Internal identifier126/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79993000 Building and facilities management services
Additional classification (cpv): 55100000 Hotel services
5. Lot
LotLOT-0001