461767-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowego użytku do automatycznej dializy otrzewnowej wraz z użyczeniem cyklerów oraz ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej wraz z użyczeniem podgrzewaczy dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleSukcesywne dostawy materiałów jednorazowego użytku do automatycznej dializy otrzewnowej wraz z użyczeniem cyklerów oraz ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej wraz z użyczeniem podgrzewaczy dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
DescriptionSukcesywne dostawy materiałów jednorazowego użytku do automatycznej dializy otrzewnowej wraz z użyczeniem cyklerów oraz ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej wraz z użyczeniem podgrzewaczy dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Internal identifier35/PN/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33181520 Renal dialysis consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitleSukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego do CADO- Ciągłej Ambulatoryjnej Dializy Otrzewnowej wraz z bezpłatnym użyczeniem podgrzewaczy
DescriptionSukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego do CADO- Ciągłej Ambulatoryjnej Dializy Otrzewnowej wraz z bezpłatnym użyczeniem podgrzewaczy
Internal identifierZadanie 1
LotLOT-0002
TitleSukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego do ADO- Ciągłej Automatycznej Dializy Otrzewnowej wraz z bezpłatnym użyczeniem podgrzewaczy
DescriptionSukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego do ADO- Ciągłej Automatycznej Dializy Otrzewnowej wraz z bezpłatnym użyczeniem podgrzewaczy
Internal identifierZadanie 2