461769-2026 - Competition
Belgium – Sale of real estate – Aanstellen van een vastgoedmakelaar voor de verkoop en beheer van woningen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleAanstellen van een vastgoedmakelaar voor de verkoop en beheer van woningen
DescriptionAanstellen van een vastgoedmakelaar voor de verkoop en beheer van woningen
Internal identifierPPP00Z-1346/6033/2026/199
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 70123000 Sale of real estate
5. Lot
LotLOT-0001
TitleAanstellen van een vastgoedmakelaar voor de verkoop)
DescriptionAanstellen van een vastgoedmakelaar voor de verkoop)
Internal identifier2026/199_1
Additional classification (cpv): 70310000 Building rental or sale services
LotLOT-0002
TitleVerhuur: operationele beheer - huurovereenkomsten, onderhoudsopvolging...
Descriptiongeen borgtocht wordt gevraagd
Internal identifier2026/199_2