2. Procedure
Procedure
Title: Uređenje luke otvorene za javni promet Stomorska
Description: Projekt Uređenja luke otvorene za javni promet Stomorska predviđa izgradnju u jednoj fazi. Zahvat obuhvaća realizaciju nove operativne obale za trajektni promet sa uređenjem postojećeg lukobrana luke, uređenje nove operativne obale za privez nautičara, izgradnju dvaju gatova za komunalni privez brodica, te uređenje postojeće plaže s vanjske strane lukobrana. U zaobalju se uređuje nova pješačko-kolna površina, sa postavljanjem urbane opreme i javne rasvjete, te hortikulturnim uređenjem i instalacijama za potrebe brodova.
Internal identifier: 21/24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45241500 Wharf construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000