461894-2026 - Competition
Bulgaria – Semiconductors – Доставка на резервни части за електрооборудването на трамвайни мотриси и тролейбуси
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на резервни части за електрооборудването на трамвайни мотриси и тролейбуси
DescriptionПредметът на поръчката е доставка на резервни части за електрооборудването на трамвайни мотриси и тролейбуси - 14 обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: "Доставка на полупроводникови елементи, трансформатори, платки и релета за тролейбуси"; Обособена позиция № 2: "Доставка на полупроводникови елементи – диоди, тиристори, модули и съпротивления за трамвайни мотриси"; Обособена позиция № 3:"Доставка на платки, блокове и дросели за трамвайни мотриси" тип Т6А2, T6A2 SF, T6B5 и Т6А5"; Обособена позиция № 4: "Доставка на релета, разединители, превключватели и резервни части за тях, от ТМ тип "Т6А2" и "Т6В5"; Обособена позиция № 5: "Доставка на кoнтактори от трамвайни мотриси тип "Т6А2"и"Т6В5"; Обособена позиция № 6: "Доставка на двигатели, вентилатори, тахогенератори, трансформатори и измервателни уреди за трамвайни мотриси"; Обособена позиция № 7: "Доставка на допълнителен вентилатор за ватманска кабина и охладители"; Обособена позиция № 8: "Доставка на електронни елементи за статични преобразуватели код: СИФ600 - Е – 26В"; Обособена позиция № 9: "Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП”; Обособена позиция № 10: "Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП” за трамвайни стрелки Elektroline+; Обособена позиция № 11: „Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. „Трансенерго и РП“ за система за смазване на релси Greasemaster ST-25”; Обособена позиция № 12: "Доставка на електронни елементи и елктроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП” за система за смазване на релси CL-E1"; Обособена позиция № 13: "Доставка на електронни елементи - Пинове за автосцепки от трамвайни мотриси тип “Т6А5”; Обособена позиция № 14: „Доставка на автономен захранващ източник тип: APS-24/30VO“ или еквивалент.
Internal identifier591163
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 31712330 Semiconductors
5. Lot
LotLOT-0001
TitleОбособена позиция № 1: "Доставка на полупроводникови елементи, трансформатори, платки и релета за тролейбуси"
Description"Доставка на полупроводникови елементи, трансформатори, платки и релета за тролейбуси" -количествата са както следва: 1.Транзистор BSM 150 GB 170 DN 2 - до 10 бр. 2.Транзистор BTS621L1 SMD - до 20 бр. 3.Транзистор за АС на ТБ 26 Tr APTGF 350 A 60 G - до 40 бр. 4.Транзистор за АС на ТБ 26 Tr APTGT 300 SK 170 G - до 10 бр. 5.Транзистор IGBT APTGF 1806 H0 G - до 10 бр. 6.Транзистор за АС на ТБ 26 Tr PM 300 CLA 120 - до 10 бр. 7.Транзистор IGBT на ТБ 27 Tr IGBT FF400R06KE3 - до 10 бр. 8.Модул BSM150GB170DN2 образец - до 20 бр. 9.Диод DYS DESEY 2x101 12A образец - до 20 бр. ​​​​​​​
Internal identifier591197
LotLOT-0002
TitleОбособена позиция № 2: "Доставка на полупроводникови елементи – диоди, тиристори, модули и съпротивления за трамвайни мотриси"
Description"Доставка на полупроводникови елементи – диоди, тиристори, модули и съпротивления за трамвайни мотриси" - количествата са както следва: 1.Диод DV822-25-20 90910859 - до 40 бр. 2.Диод D 811-25-12 / аналог SKN 26/16 / 90910668 - до 30 бр. 3.Диод D 811-32R-12 - до 15 бр. 4.Диод DR 855 - 250Х - 20/ 90910683 - до 10 бр. 5.Диод DR 855-320-20 - до 20 бр. 6.Диод D 845 - 200Х - 02 90910669 - до 10 бр. 7.Диод КY 195 90910681 - до 200 бр. 8.Диод КY 706 F 90910684 - до 200 бр. 9.Диод КY 712 90910664 - до 80 бр. 10.Диод КY 722 F 90910653 - до 100 бр. 11.Диод КYY 85 90910680 - до 100 бр. 12.Диоден модул DU4026012 DSEI 2X101-12A 6008892 - до 40 бр. 13.Тиристор TR 922 - 25 - 12 HKF 90910690 - до 150 бр. 14.Тиристор TP907FC-320-20 NMI/ 5STR03T2040 90910758 - до 30 бр. 15.Тиристор TP907FC-370-20 90910758 - до 30 бр. 16.Тиристор TP907FC NMI 20 - до 10 бр. 17.Тиристор TР967-500F-14NKH/ 5STF04D2040 90910698 - до 20 бр. 18.Транзистор IGBT TYPE CM 800 DZ – 34 H 301 ID 11655 - до 10 бр. 19.Тиристор TP922-25-12 HKF - до 20 бр. 20.Тиристор TR955-250-16 90910756 - до 10 бр. 21.Модул транзистор IGBT I=150A,U=1400V 2MB1150PC140 - до 6 бр. 22.Модул транзистор IGBT FZ800 R17 KF4 FZ800 R17 KF4 - до 30 бр. 23.Модул транзистор FZ900R12KP4 FZ900R12KP4 - до 4 бр. 24.Модул CM1200HA – 34H - до 2 бр. 25.Диод бърз HFA30PB120VP603X - до 20 бр. 26.Диоден модул ACMDD165N2200R/DD260N20K - до 10 бр. 27.Съпротивление TR 658 27 R/J 50 W 90910640 - до 15 бр. 28.Съпротивление TR 658 27 /B 50 W 90910640 - до 15 бр. 29.Съпротивление TR 658 27R /K 50 W 90910640 - до 15 бр. 30.Съпротивление TR 658 8,2R kΩ 50 W 90910640 - до 15 бр. 31.Съпротивление TR 658 10 R/K 50 W 90910908 - до 15 бр. 32.Съпротивление TR 658 8k2 50 W 90910903 - до 15 бр. 33.Съпротивление TR 646 2k2 50W - до 15 бр. 34.Съпротивление TR 652 3k9 / k 90910630 - до 15 бр. 35.Съпротивление TR 658 4k6/B 50W 90910638 - до 20 бр. 36.Съпротивление TR 510-220 R/J 90910694 - до 20 бр. 37.Съпротивление TR 551 33/B 90910634 - до 10 бр. 38.Съпротивление TR648 3K3/ 100W 90910904 - до 30 бр. 39.Съпротивление TR648 3K9/ 100W 90910648 - до 30 бр. 40.Съпротивление TR 303 7,5 kΩ 150 W - до 30 бр. 41.Съпротивление RPA R20 комплект 55155004 - до 30 бр. 42.Съпротивление OV І -11-2 5 Ω 4,5 А 90145019 - до 10 бр. 43. Съпротивление OV І -3 - 72 20 Ω 2,5 А 90145017 - до 30 бр. 44.Съпротивление OV І -10 - 2 90145016 - до 30 бр. 45.Съпротивление OV І -9 – 3 7 Ω 3,5 А 90145015 - до 10 бр. 46.Съпротивление OV 182 9 Ω 3 А /OV 1-11- 3/5 Ω 50314010 - до 30 бр. 47.Съпротивление OV І -8 - 2/9 Ω 90145020 - до 20 бр. 48.Съпротивление OV І -8 - 3 50314020 - до 10 бр. 49.Съпротивление OV І -8 - 3 9Ω 3,0А 50314030 - до 10 бр. 50.Съпротивление OV 3 -7 - 2 90145052 - до 20 бр. 51.Съпротивление TR 551 33 Ω 10W - до 15 бр. 52.Съпротивление R 401 27 kΩ за Т6А2 и Т6B5 91910438 - до 5 бр. 53.Съпротивление R 401 100 Ω за Т6А2 и Т6B5 91910700 - до 5 бр. 54.Съпротивление TR 236 220 Ω - до 10 бр. 55.Съпротивление TR 266 22 kΩ (Керамично) - до 10 бр. 56.Кондензатор POAIJK 3 0.75/ 600 - 60 μF 90910755 - до 30 бр. 57.Кондензатор POAIJK 2 90910754 - до 15 бр. 58.Кондензатор POAIJK 1 0.6/ 600 90910757 - до 5 бр. 59.Кондензатор WK 72005 4,2 KV 1uF 90910687 - до 30 бр. 60.Кондензатор WK 72015 2-2,5/1uF 90910688 - до 30 бр. 61.Кондензатор TC 937-2G 90910676 - до 10 бр. 62.Кондензатор 1mf/2500V - до 30 бр. 63. Кондензатор 2,5 μF - 1300 V - до 50 бр. 64. Кондензатор 20 μF - 640 V - до 50 бр. 65. Кондензатор 140 μF - 900 V - до 20 бр. 66.Кондензатор 270 μF - 1100 V - до 20 бр. 67.PEC - Кондензатор GMKP 1800 – 10 IA CN = 10μF ±10% UN = 1800 VDC на ф-ма "ESTR" - до 10 бр. 68.Кондензатор МКV 25μF; В 25832 - В 4256 - К001; на ф-ма "S + M" - до 20 бр. 69.Кондензатор C=1000 μF/ 500V; В 43584 - A 6108 - M; на ф-ма "S + M" - до 40 бр. 70.Кондензатор 2,2 μF - 640 V MKV – Siemens или еквивалент Siemens В 25832 - до 50 бр.​​​​​​​
Internal identifier591216
LotLOT-0003
TitleОбособена позиция №3 "Доставка на платки, блокове и дросели за трамвайни мотриси" тип Т6А2, T6A2 SF, T6B5 и Т6А5
Description"Доставка на платки, блокове и дросели за трамвайни мотриси" тип Т6А2, T6A2 SF, T6B5 и Т6А5 - количествата са както следва: ​​​​​​​1.Платка ZJF 55 178 036 - до 2 бр. 2.Платка ZJRP-1 55 178 019 - до 2 бр. 3.Платка ZJRS -1 55 178 032 - до 2 бр. 4.Платка ZKSS 55 178 014 - до 2 бр. 5.Платка ZJTS 55 178 015 - до 2 бр. 6.Платка ZJKS2 55 178 016 - до 2 бр. 7.Платка ZJKS1 55 178 017 - до 2 бр. 8.Платка ZSTU1 55 178 033 - до 2 бр. 9.Платка ZVSS 55 178 012 - до 2 бр. 10.Платка ZVRZ-11 55 178 037 - до 2 бр. 11.Платка ZZPA-1 55 178 030 - до 2 бр. 12.Платка ZUNT 55 178 006 - до 2 бр. 13.Платка ZLTZ 55 178 009 - до 2 бр. 14.Платка ZLOS-1 55 178 039 - до 2 бр. 15.Платка ZDMP-2 55 178 038 - до 3 бр. 16.Платка ZZVI 55 178 005 - до 2 бр. 17.Платка ZRSH 55 178 004 - до 2 бр. 18.Платка ZROH-1 55 178 028 - до 2 бр. 19.Платка ZGZP 55 178 002 - до 3 бр. 20.Платка ZBFP 55 178 022 - до 2 бр. 21.Платка ZKZP 55 178 001 - до 2 бр. 22.Платка ZVOR 55 178 011 - до 2 бр. 23.Платка ZDVN 55 178 025 - до 2 бр. 24.Платка ZHTU 55 178 007 - до 3 бр. 25.Платка ZRSO 55 178 021 - до 3 бр. 26.Платка ZPSO 55 178 026 - до 2 бр. 27.Платка ZKSP 55 178 020 - до 2 бр. T6A2 SF 28.Платка ZJVF 55 173 004 - до 3 бр. 29.Платка ZJPZ 55 173 005 - до 3 бр. 30.Платка ZDMP 50 173 034 - до 2 бр. 31.Платка ZGZP - D 50 173 016 - до 2 бр. T6B5 32.Платка ZDMP-1 55 178 029 - до 5 бр. 33.Платка ZLOS 55 178 008 - до 3 бр. 34.Платка ZZPA 55 178 024 - до 4 бр. 35.Платка ZVRZ 55 178 035 - до 3 бр. 36.Платка ZBFP 55 1780 22 - до 3 бр. 37.Платка NO 50 177 180 - до 6 бр. T6A5 38.Платка A13 91 910 272 - до 5 бр. 39.Платка ZKSS1 50 178 102 - до 3 бр. 40.Платка ZVORO 55 178 041 - до 3 бр. 41.Платка ZVRZOB 55 178 045 - до 3 бр. 42.Платка ZRSH-PF 0601200001(55 178 004) - до 3 бр. 43.Платка ZROH-MP 0602200001(55 178 003) - до 3 бр. 44.Платка ZROH-PF 0603200001(55 178 028) - до 3 бр. 45.Платка ZRSOO 55 178 043 - до 2 бр. 46.Платка А1 (Управляващ блок) 90 910 303 - до 2 бр. 47.Платка А2 (Регулиращ блок) 90 91 0304 - до 2 бр. 48.Платка А3 90 910 307 - до 12 бр. 49.Платка А11; A 12 90 910 308 - до 12 бр. 50.Блок комутационен С11; С12 90 910 309 - до 8 бр. 51.Трансформатор импулсен UTS - 22U 90 910 412 - до 17 бр. 52.Блок GZ 31 50 198 005 - до 2 бр. 53.Платка XB 33 ; TV 14 50 198 012 - до 2 бр. 54.Платка XB 39 50 198 047 - до 2 бр. 55.Платка XB 29 B 50 198 013 - до 2 бр. 56.Плоча PS/ SIG 3 41 392 993 A - до 2 бр. 57.Платка PS REG - D 3 41 393 253 А - до 2 бр. 58.Плоча PS/ BAT 3 41 392 472 - до 2 бр. 59.Платка GE 19 H 20 002 650 - до 5 бр. 60.Платка GE 19 Z 20 002 651 - до 5 бр. 61.Блок запалване 55 187 000 - до 2 бр. 62.Инвертор РВ 13 55 185 000 - до 5 бр. 63.Инвертор РВ 15 55 185 002 - до 5 бр. 64.Дросел L11 L12 ETP 2 - UKSBR - DB - до 6 бр. 65.Дросел L13 L14 ETP 2 - UKSBR - DB - до 5 бр. 66.Дросел L21 ETP 90 910 302 - до 3 бр. 67.Дросел ZKSP - до 4 бр. ​​​​
Internal identifier591233
LotLOT-0004
TitleОбособена позиция №4 "Доставка на релета, разединители, превключватели и резервни части за тях, от ТМ тип "Т6А2" и "Т6В5"
Description"Доставка на релета, разединители, превключватели и резервни части за тях, от ТМ тип "Т6А2" и "Т6В5" - количествата са както следва: 1.Включвател (Реле) PE 16 90186000 - до 15 бр. 2.Включвател (Реле) PE 18 90186001 - до 10 бр. 3.Реле RD 10 -1/0-6А 90431000 - до 5 бр. 4.Реле RА 16 -2/2-6А 90432001 - до 5 бр. 5.Реле RА 17 -2/0-6А 90432002 - до 5 бр. 6.Реле RD 11 55431000 - до 5 бр. 7.Реле RD 11 - 2/2 - 24V 50509001 - до 10 бр. 8.Реле RD 11 - 1/1 - 21 A 50509002 - до 10 бр. 9.Реле RA 221 50507002 - до 10 бр. 10.Реле RA 441 90425000 - до 10 бр. 11.Реле RD 25 90431002 - до 10 бр. 12.Реле RA 35 90425030 - до 5 бр. 13.Реле RA 35 90425030 - до 5 бр. 14.Бобина за реле RD 25 8А 90431003 - до 10 бр. 15.Реле RP 810 S1 PC-L / 24V SS 3P 11910028 - до 20 бр. 16.Реле мигачи 5 606 790 90 910 444 - до 40 бр. 17.Реле DU 201 90910404 - до 10 бр. 18.Реле PAL - 4 крачета 90910431 - до 50 бр. 19.Реле PAL - 5 крачета 90910432 - до 60 бр. 20.Реле RР 700 PC, 3P-24 Vss 90910441 - до 40 бр. 21.Реле KР 701 KC, 4P-24 Vss 90910442 - до 40 бр. 22.Реле 15 N 59914 - до 40 бр. 23.Реле RP810 S1PS-L24vss 3P за Т6А5 11910028 - до 10 бр. 24.Ключ В 45-0-45 90910115 - до 10 бр. 25.Ключ "C" 0-90 90910118 - до 30 бр. 26.Краен изключвател за врата СА 13 90372026 - до 30 бр. 27.Превключвател за мигачи VS 16/7-390 145 55910106 - до 50 бр. 28. Превключвател фарове VS16/7 90910177 - до 30 бр. 29.Превключвател за заден ход VS 16/7 50910102 - до 20 бр. 30.Превключвател управление VS16/7 50910103 - до 40 бр. 31.Превключвател VS 16/7 за групи Т6А2 SF 55910109 - до 20 бр. 32.Превключвател за калорифер VS 16 55910110 - до 50 бр. 33.Превключвател за отоплител VS 16 55910111 - до 30 бр. 34.Превключвател за стрелки VS 16 55910112 - до 30 бр. 35.Превкючвател външни светлини 90910174 - до 20 бр. 36.Превключвател реверсор 50910108 - до 20 бр. 37.Превключвател за стъклочистачки VS 16 90910151 - до 20 бр. 38.Превключвател VS 16 90910165 - до 20 бр. 39.Превключвател с палец 90910166 - до 20 бр. 40.Превключвател стрелки 90910167 - до 20 бр. 41.Превключвател за заден пулт VS 16 90910170 - до 40 бр. 42.Превключвател VS 16/2251 В4 VS 90910171 - до 20 бр. 43.Превключвател за врата VS 16 90910180 - до 30 бр. 44.Педал бдителност TR 37 50325002 - до 20 бр. 45.Разединител FR 34 50312080 - до 4 бр. 46.Ръчен контролер НН 128 АV 60 034 20 - до 3 бр. 47.Разединител нисковолтов FR 19 50319201 - до 6 бр. 48.Включвател за LA 20 50303022 - до 50 бр. 49.Koнтакт подвижен за LA 20 50303230 - до 50 бр.​​​​​​​ 50.Koнтакт неподвижен за LA 20 50303220 - до 60 бр. 51.Koнтакт неподвижен за LA 20 50303240 - до 50 бр. 52.Контролер ходов НН 84 55010010 - до 5 бр. 53.Контролер спирачен НН 85 55010200 - до 5 бр. 54.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010201 - до 10 бр. 55.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010202 - до 10 бр. 56.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010203 - до 10 бр. 57.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010204 - до 10 бр. 58.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010206 - до 10 бр. 59.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010207 - до 10 бр. 60.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010208 - до 10 бр. 61.Гърбица от контролер спирачен НН 85 55010210 - до 10 бр. 62.Контакт от контролер спирачен НН 85 55010116 - до 60 бр. 63.Втулка от контролер спирачен НН 85 55010008 - до 10 бр. 64.Реле KISSLING 50A 24V 72218 Wildberg или еквивалент за ТМ тип: „Т6А2“ - до 20 бр.
Internal identifier591285
LotLOT-0005
TitleОбособена позиция №5 "Доставка на кoнтактори от трамвайни мотриси тип "Т6А2"и"Т6В5"
Description"Доставка на кoнтактори от трамвайни мотриси тип "Т6А2"и"Т6В5" - количествата са както следва: 1.Koнтактор SA 261 50506000 -до 5 бр. 2.Koнтактор SA 261 50506200 -до 6 бр. 3.Koнтактор SA 261 50504010 -до 10 бр. 4.Koнтактор SA 261 50504011 -до 5 бр. 5.Koнтактор SA 261 1/0 50506011 -до 2 бр. 6.Koнтактор SA 781 50502000 -до 10 бр. 7. Koнтактор SA 781 1/1 50502004 -до 10 бр. 8.Koнтактор SA 781 2/0 50502003 -до 10 бр. 9.Koнтактор SA 781 0/0 Ag 50502001 -до 10 бр. 10.Koнтактор SL 11 A за Т6В5 90372005 -до 4 бр. 11.Koнтактор SE 11 - 0/0 50505000 -до 20 бр. 12.Koнтактор SE 11 - 1/0 50505010 -до 20 бр. 13.Koнтактор SG 11 50380008 -до 5 бр. 14.Koнтактор SA 16 90380005 -до 5 бр. 15.Koнтактор SC 12 50503080 -до 6 бр. 16.Koнтактор SG 15 50381000 -до 10 бр. 17.Koнтактор SC 14 90374000 -до 5 бр. 18.Контакт неподвижен за SA19 50513010 -до 30 бр. 19.Контакт подвижен за SA19 50513020 -до 30 бр. 20.Дъгогасителна камера за SA 19 50513030 -до 5 бр. 21.Контакт подвижен за SG 15 50381009 -до 30 бр. 22.Контактор SA19 2/1 50513001 -до 10 бр. 23.Koнтакт за SA 19 0/0 50513002 -до 10 бр. 24.Помощен контакт вкл./изкл. за SA 261 1/0 50506100 -до 30 бр. 25.Помощен контакт за SA 261 0/1 50506210 -до 30 бр. 26.Помощен контакт за SA 261 1/1 50506111 -до 30 бр. 27.Контакт меден - главен контакт неподвижен от SA 261 50506040 -до 120 бр. 28.Дъгогасителен рог за SA 261 50506060 -до 20 бр. 29.Спомагателен контакт извключване за SA 261 50506211 -до 20 бр. 30.Държач подвижен SA 261: 4-120 666/39mm 50506140 -до 10 бр. 31.Държач подвижен SA 261: 4-121 458/59mm 50506141 -до 10 бр. 32.Дъгогасителна камера за SA 781 50502100 -до 50 бр. 33.Контакт меден за SA 781 за врата 50501030 -до 100 бр. 34.Контакт меден със сребърна пластина за SA 781 50502040 -до 150 бр. 35.Контакт меден за SA 781 50502050 -до 200 бр. 36.Шунт за контактор SA 781 50502060 -до 30 бр. 37.Главен контактор от SL 11A 50512020 -до 100 бр. 38.Държач за подвижен контакт SA 781 50502714 -до 50 бр. 39.Гасителна камера от SL 11A 90372021 -до 30 бр. 40.Контакт меден от SL 11A 90372023 -до 100 бр. 41.Дъгогасителна камера за SE11 50505042 -до 6 бр. 42.Koнтакт за SA 16 90380010 -до 200 бр. 43.Дъгогасителна камера за SC 15 50503020 -до 6 бр. 44.Дъгогасителна камера за SC 12 50381001 -до 6 бр. 45.Koнтактор SC 12-2/0 24V 55374000 -до 6 бр. 46.Контакт спомагателен СА 14 90372022 -до 50 бр. 47.Контакт спомагателен СА 14 56365007 -до 30 бр. 48.Контакт сп. СА 14 90370025 -до 50 бр. 49.Контакт сп. СА 14 90372024 -до 50 бр. 50.Контакт подвижен от RD 11 / RA 441 90425003 -до 110 бр. 51.Контакт меден от RD 11 / RA 441 90425005 -до 110 бр. 52.Контакт меден от RD 11 / RA 441 90425006 -до 110 бр. 53.Контакт неподвижен прав от RA 16 90432012 -до 100 бр. 54.Контакт неподвижен огънат от RA 16 90432013 -до 100 бр. 55.Контакт подвижен от RA 16 90432014 -до 110 бр. 56.Контакт гърбичен SM-34,с висока ролка 50 501b 001 -до 140 бр. 57.Контакт гърбичен ІІ от контролер спирачен и SM-34/ІІ, с ниска ролка 55010016 -до 100 бр. 58.Контакт подвижен за педал за SM 34 50505020 -до 200 бр. 59.Контакт неподвижен за педал за SM 34 50501020 -до 150 бр. 60.Контактно устройство от автосцепка "Р" 55752004 -до 3 бр. 61.Контактно устройство от автосцепка "Z" 55752005 -до 3 бр. 62.Контакт подвижен от автосцепка за Т6В5 52752002 -до 200 бр. 63.Контакт подвижен за автосцепка 55752006 -до 50 бр. 64.Контакт подвижен от автосцепка за Т6А2 52752014 -до 50 бр. 65.Контакт подвижен SA261 50505021 -до 20 бр. 66.Контакт спомагателен вкл.SA261 50505022 -до 20 бр. 67.Стоп габарит 90910227 -до 60 бр. 68.Кабел за МРС 3 37 100 097 50 235 012 -до 50 бр. 69.Бутон светещ Т6А2 червен 90910128 -до 20 бр. 70.Бутон светещ Т6А2 зелен 90910127 -до 20 бр. 71.Бутон "Гъба" 90910133 -до 25 бр. 72.Елемент включвателен Т6А2 / Т6В5 90910102 -до 300 бр. 73.Държач за вкл.елемент 90910104 -до 30 бр. 74.Фасунга - светещ бутон Т6 С11 90910108 -до 60 бр. 75.Основа и капачка за предпазител 63А, 750 V за предпазител "ДИАЦЕТ" -до 40 бр. 76.Фар асиметричен 90910206 -до 30 бр. ​​​​​
Internal identifier591297
LotLOT-0006
TitleОбособена позиция №6 "Доставка на двигатели, вентилатори, тахогенератори, трансформатори и измервателни уреди за трамвайни мотриси"
Description"Доставка на двигатели, вентилатори, тахогенератори, трансформатори и измервателни уреди за трамвайни мотриси" - количествата са както следва: 1.Мотор – вентилатор RSZF 250 MG 90 90 910 305 (90 910 310) - до 5 бр. 2.Двигател за мотор – вентилатор RSZF 250 MG 90 - до 10 бр. 3.Двигател за врата FK – 3K 088 15013051 - до 10 бр. 4.Taхогенератор TAP 24/8 90910301 - до 40 бр. 5.Куплунг за тaхогенератор TAP 24/8 90 910 301 - 1 - до 50 бр. 6.Импулсен трансформатор UTS-22U 90910412 - до 10 бр. 7.Двигател за калорифер NK3 K8 16017023 - до 20 бр. 8.Вентилатор за двигател за калорифер NK3 K8 - до 20 бр. 9.Звънец FK 14 50213000 - до 50 бр. 10.Двигател за звънец FK 14 50213001 - до 10 бр. 11.Двигател с редуктор за стъклочистачки на ТМ Т6А2 мостра - до 20 бр. 12.Двигател за пантограф Stemman на ТМ Т6А5 Typ: 06 24V DC /13A spieldauer: 20min - до 5 бр. 13.Електронен регулатор за спирачки тип ERB-2 ERB-2 - до 10 бр. 14.Спирачен блок 3-0590-01 25090002 - до 5 бр. 15.Калорифер ватманска кабина за ТМ тип T6B5 - XJ17 1-140101 56 160 000 / черт.137140101 - до 5 бр. 16.Двигател за калорифер ватманска кабина за ТМ тип T6B5 - XJ17 1-140101 - до 3 бр. 17.Куплунг - розетка T6B5 SR20KPN4G8 90 910 515 - до 15 бр. 18.Куплунг – щепсел T6B5 SR20В4S8 90 910 516 - до 15 бр. 19.Куплунг T6B SR 32 KPN 12S4 - до 10 бр. 20.Куплунг T6B5 SR 32 BPE 12G4 - до 10 бр. 21.Куплунг T6B5 SR 40 KPN 16S2 - до 10 бр. 22.Куплунг T6B5 SR 40 B 16G2 - до 10 бр. 23.Куплунг T6B5 SR 48 KPN 26S3 - до 10 бр. 24.Куплунг T6B5 SR 48 BPE 26G3 - до 10 бр. 25.Куплунг T6B5 SR 60 B 45S2 - до 10 бр. 26.Куплунг T6B5 SR 60 KPN 45G2 - до 10 бр. 27.Изолатор от RPB Т6В5 и "Т6А2 55910805 - до 20 бр. 28.Проходен изолатор от RPB Т6В5 и Т6А2 50312030 - до 50 бр. 29.Проходен изолатор от RPB Т6В5 и Т6А2 50312040 - до 50 бр. 30.Датчик за ток GA 19 - T6В5 55992000 - до 10 бр. 31.Датчик за напрежение LV100 – 1000 / SP9 за Т6А2 SF 91-910-690 - до 10 бр. 32.Датчик за напрежение GA 20 - T6B5 2 - 390 146 55 992 001 - до 10 бр. 33.Термостат Т6А2 СФ – ТН 810.2 55910815 - до 25 бр. 34.Термостат Т6В5 , T6A2 – ТН 810.2 200С 55910802 - до 20 бр. 35.Термостат Т6В5,-ТН810.2 200 С 1017066 - до 40 бр. 36.Термостат Т810.2 200STS, TH810.2 200STC, RCM 5496558 Т6А5 55910815 - до 10 бр. 37.Амперметър T6B5, T6A2 90 910 417 (90 910 419) - до 18 бр. 38.Волтметър T6B5,T6A2 90 910 416 (90 910 418) - до 18 бр. 39.Скоростомер RDT 75 - T6B5 4019005 - до 10 бр. 40.Амперметър T6A5 0 ÷ 600 А - до 15 бр. 41.Интервалов изключвател CSN 24 20000285 - до 10 бр. 42.Скоростомер typ 360 20000360 - до 5 бр. 43.Датчик за ускорение скоростомер typ 620 20000222 - до 10 бр. ​​​​​​
Internal identifier591334
LotLOT-0007
TitleОбособена позиция №7 "Доставка на допълнителен вентилатор за ватманска кабина и охладители
Description"Доставка на допълнителен вентилатор за ватманска кабина и охладители" - количествата са както следва: 1. Допълнителен вентилатор за ватманска кабина - комплект от: 1.1.Корпус 26025001 - до 10 бр. 1.2.Вал 26025002 - до 10 бр. 1.3.Вентилатор 26025003 - до 10 бр. 1.4.Двигател MEZ Nachod - k2 UR 420 20-000-086 - до 10 бр. 1.5.Междинна втулка 26025006 - до 10 бр. 2.Охладител 500/260 ТТ; 138 390 634А "Т6В5" и "Т6А2" 6005737 - до 5 бр. 3.Охладител 400/260 ТТ; 138 360 116В "Т6В5" и "Т6А2" 6005517 - до 5 бр. 4.Охладител 500/260 ТТ; комплект "Т6В5" и "Т6А2" 138360167 - до 3 бр. 5.Охладител 400/260 ТТ; комплект "Т6В5" и "Т6А2" 138360120 - до 3 бр. ​​​​​​​
Internal identifier591343
LotLOT-0008
TitleОбособена позиция №8 "Доставка на електронни елементи за статични преобразуватели код: СИФ600 - Е – 26В
Description"Доставка на електронни елементи за статични преобразуватели код: СИФ600 - Е – 26В" - количествата са както следва: 1.Модул транзисторен IGBT – V3; V4; Параметри: I=150A; U=1400V 2MBI150PC140 - до 18 бр. 2.Модул диоди - V5; V6; Параметри: I=60A; U=1700V SKKD60F17 -до 7 бр. 3.Модул диоди – V1; V2; Параметри: I=80A; U=2200V SKND81/22H4 -до 15 бр. 4.Модул диоди – V7; V8; V9; V10; Параметри: I=300A; U=600V MEE300-06DA -до 12 бр. 5.Кондензатор - C13; C14; Параметри: 33000 uF / 63 Vcc SP85 -до 20 бр. ​​​​​​
Internal identifier591348
LotLOT-0009
TitleОбособена позиция №9 "Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП”
Description"Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП” - количествата са следните: 1.Тиристор тип: TV 978-1600-20S NHO - до 15 бр. 2.Мощностен предпазител тип: Р40 Х 10 S, 630А - до 30 бр. 3.Сигнален предпазител със сигнален включвател VL 41 - до 30 бр. ​​​​
Internal identifier591357
LotLOT-0010
TitleОбособена позиция №10 "Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП” за трамвайни стрелки Elektroline
Description"Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП” за трамвайни стрелки Elektroline - количествата са както следва: 1.Ултразвуков сензор UM30-214111 ULT E01959 - до 30 бр. 2.Индуктивен сензор IG5533 297263 - до 20 бр. 3.Предпазител F1A 8x50 (600V DC) E02004 - до 50 бр. 4.Предпазител PT22-20A gR/gS E01086 - до 50 бр. 5.Предпазител PT22-4A gR/gS E01082 - до 50 бр. 6.Предпазител PT22-2A gR/gS E01081 - до 50 бр. 7.Индуктивен сензор IM 5133 (IM5097) 291621 - до 10 бр. 8.TSC-IPS (изолирано захранване) E01153 - до 4 бр. 9.TSC-IPSPROT (IPS защитна платка) E01161 - до 5 бр. 10.TSC-CCU (модул за комуникационно захранване) E01154 - до 4 бр. 11.TSC-HCU-M (контрол на нагревателите - HCU/HCM) E01305 - до 4 бр. 12.TSC-TSD (декодер на трансивърна система) E01156 - до 2 бр. 13.TSC-SCU (контролен блок на стрелката) E01158 - до 4 бр. 14.TSC-SCUPROT (SCU защитна платка) E01162 - до 5 бр. 15.TSC-LAMPROT (LAMP защитна платка) E01163 - до 10 бр. 16.TSC-UBT (ултразвуково блокиране, таймер, предпазно реле DOLD) E01852 - до 5 бр. 17.Оптичен сензор WT 260 291660 - до 5 бр. 18.Мощностен конвертор M600/24/4A E01144 - до 5 бр. 19.TMPK-карта RIVY E02355 - до 10 бр. 20.Контактор 3TC4417-0AB4 (24V DC, 32A) E01147 - до 10 бр. 21.Терминала кутия за VSP-20 стандартна E02552 - до 10 бр. 22.Защита CPR - до 5 бр. 23.Управление на нагревателите DCCM - до 2 бр. 24.Платка RELE - до 10 бр. 25.Платка PER-15 (DPS платка) E02005 - до 10 бр. 26.Задвижващ механизъм ENP-41-600V 4GB.723.000.00.00.1 - до 5 бр. 27.Предпазител 4A SPF - до 50 бр. 28.Сензор датчик за блокаж на стрелка при ръчно обръщане - до 10 бр. 29.Нагреватели за трамвайни стрелки 600W, 600V-720V, - до 100 бр. 30.Гумени уплътнения за нагреватели за трамвайни стрелки, комплект /цилиндрична + конусовидна гумичка/ - до 50 бр. 31.Модул TRPULS - до 10 бр. 32.Индикатор за позиция на стрелката - до 3 бр. 33.Пантографски контакт TRAM (токов) 292322 - до 8 бр. 34.Контакторни захранващи пластини SV, SL за трамвайни стрелки - до 10 бр. 35.Платка RIVY - до 2 бр. 36.Реверсивен хидрогенератор 600V - до 5 бр. 37.Зъбна помпа XV-OR/2.3; 2.28 cm3-ot-1 - до 5 бр.
Internal identifier591411
LotLOT-0011
TitleОбособена позиция №11 „Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. „Трансенерго и П“ за система за смазване на релси Greasemaster ST-25”
Description„Доставка на електронни елементи и електроматериали за нуждите на под. „Трансенерго и П“ за система за смазване на релси Greasemaster ST-25” - количествата са както следва: 1.Оперативно управление (контролер) Образец - до 8 бр. 2.Цифров датчик за вибрации Образец - до 8 бр. 3.Куплунг за цифров датчик за вибрации Образец - до 8 бр. 4.Аналогов датчик за вибрации Образец - до 4 бр. 5Куплунг за аналогов датчик за вибрации Образец - до 4 бр. 6.Дюзи (к-т) Образец - до 20 бр. 7.Електромотор за помпа за система за смазване на релси Greasemaster ST-25 Образец - до 2 бр. 8.Помпа за система за смазване на релси Greasemaster ST-25 Образец - до 2 бр. 9.Акумулатори за система за смазване на релси Greasemaster ST-25 Образец - до 8 бр. ​​​​​​
Internal identifier591416
LotLOT-0012
TitleОбособена позиция №12 "Доставка на електронни елементи и елктроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП” за система за смазване на релси CL-E1
Description"Доставка на електронни елементи и елктроматериали за нуждите на под. "Трансенерго и РП” за система за смазване на релси CL-E1 - количествата са както следва: 1.Кабелен комплект за сензор L=10m Образец - до 10 бр. 2.Индуктивен сензор за колелa Образец - до 10 бр. 3.Индуктивен сензор за задвижващ блок на помпен модул Образец - до 4 бр. 4.Защитен корпус за сензор за колело със скоба и пружини Образец - до 5 бр. 5.Корпус за противоиндуктивен превключвател за жлебова релса Образец - до 5 бр. 6.Предпазител 6.3A Образец - до 4 бр. 7.Соларен регулатор 20A 12/24V Образец - до 6 бр. 8.Циклична батерия 12V Образец - до 16 бр. 9.Управляващ модул ERC-RG20 Образец - до 4 бр. 10.Ключалка с капак и резервен ключ Образец - до 8 бр. 11.Тръба под високо налягане φ8, 6x4,0 Образец - до 20 бр. 12.Резбова втулка 8.75x4.1 Образец - до 8 бр. 13.Прав фитинг за тръба 6 Образец - до 4 бр. 14.Коленчат фитинг за тръба 6 Образец - до 4 бр. 15.Разделител за CHFC материал – fi2,5 – 7-портов – вход fi6 – с кон. Образец - до 60 бр. 16.Капилярна тръба fi 4 мм L=600 Образец - до 150 бр. 17.Гайка 6 L Образец - до 6 бр. 18.Уплътнителен конус D6 Образец - до 6 бр. 19.Прав пластмасов конектор с щифт 4/4 Образец - до 20 бр. 20.Дозиращ елемент – MAXIFLEX (ексцентрична помпа) Образец - до 20 бр. 21.Въртящ се колянов съединител R31 Образец - до 20 бр. 22.Тръба 6x1 полиамид естествен цвят Образец - до 6 бр. 23.Филтърна мрежа - груба Образец - до 320 бр. 24.Вложка за армиране на тръба Образец - до 10 бр. ​​​​​
Internal identifier591418
LotLOT-0013
TitleОбособена позиция №13 "Доставка на електронни елементи - Пинове за автосцепки от трамвайни мотриси тип “Т6А5”
Description"Доставка на електронни елементи - Пинове за автосцепки от трамвайни мотриси тип “Т6А5” - количествата са както следва: 1.Пин мъжки снимка с размери - до 300 бр. 2.Пин женски снимка с размери - до 300 бр. ​​​​​​​
Internal identifier591424
LotLOT-0014
TitleОбособена позиция №14 „Доставка на автономен захранващ източник тип: APS-24/30VO“ или еквивалент
Description„Доставка на автономен захранващ източник тип: APS-24/30VO“ или еквивалент - количествата са както следва: 1.Автономен захранващ източник тип: APS-24/30VO или еквивалент - до 12 бр. ​​​​​​​
Internal identifier591427