2. Procedure
Procedure
Title: IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE OŠ BREZOVICA - PŠ DONJI DRAGONOŽEC
Description: IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE OŠ BREZOVICA - PŠ DONJI DRAGONOŽEC CPV oznaka i naziv: 45454100-5 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Internal identifier: 989-2026-EVV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45454100 Restoration work
5. Lot
Lot: LOT-0000