2. Procedure
Procedure
Title: „Wsparcie wydajnego gospodarowania zasobami wodnymi w Gminie Paradyż”
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. System monitoringu sieci wodociągowej - dostawa i montaż wodomierzy wyposażonych w moduł radiowy do zdalnego odczytu wraz z oprogramowaniem do odczytu i zarządzania danymi 2. System do inteligentnego zarządzania siecią wodociągową typu SCADA zawierający elementy - monitorowania sieci wodociągowej oraz zestaw telemetryczny 3. System informacji przestrzennej (GIS) - oprogramowanie umożliwiające centralne zarządzanie danymi dotyczącymi sieci wodociągowej 4. Model matematyczny systemu dystrybucji wody - pozwalający w sposób cyfrowy odwzorować prace rzeczywistą sieci wodociągowej. 5. Zakup i instalację infrastruktury wodnej do zapewnienia dostępu do wody pitnej - poidełek
Internal identifier: ZP.271.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
Additional classification (cpv): 51210000 Installation services of measuring equipment, 32230000 Radio transmission apparatus with reception apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001