2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop van een bandenkraan
Description: De overheidsopdracht betreft de aankoop van een bandenkraan. Dit is een gespecialiseerd voertuig, uitgerust met dubbele banden en voorzien van een triple giek-hefarm met aan het uiteinde een tiltrotator, waarop diverse werkstukken kunnen worden bevestigd. Dit multifunctioneel werktuig zal worden ingezet voor het onderhoud van grachten op het openbaar domein, kleine rioleringswerken, herstellingen aan wegen, algemene grondwerken en het delven van graven op de begraafplaatsen. De opdracht omvat tevens een verplichte optie met betrekking tot het onderhoud van de bandenkraan. Deze optie heeft betrekking op het uitvoeren van het periodiek onderhoud en het verlenen van een servicedienst bij defecten. Indien de aanbestedende overheid beslist deze optie te lichten, wordt een onderhoudscontract afgesloten voor een initiële periode van één jaar. Dit contract wordt vervolgens stilzwijgend verlengd voor opeenvolgende periodes van telkens één jaar, behoudens opzeg, en dit maximaal vijf keer. De totale maximale looptijd van het onderhoudscontract bedraagt derhalve zes jaar. Er zal ook verplicht een gratis demo van de aangeboden bandenkraan georganiseerd dienen te worden door de inschrijvende firma. De te leveren bandenkraan dient nieuw te zijn en minimaal te voldoen aan de technische bepalingen, zoals opgenomen in het bestek, dat enkel zal worden overgemaakt aan de geselecteerde kandidaten, alsmede aan de meest recente technische en kwaliteitsnormen. De inschrijver zal de conformiteit van de aangeboden bandenkraan met deze vereisten moeten aantonen tijdens een verplichte demonstratie (demo), die zal plaatsvinden na de selectiefase op een door de aanbestedende overheid vastgelegd tijdstip en locatie. De deelname aan deze demonstratie, evenals de naleving van het vastgelegde tijdstip en de locatie, vormen een substantiële vereiste van de opdracht. Het niet respecteren hiervan kan leiden tot de vaststelling van een substantiële onregelmatigheid van de offerte. De nadere modaliteiten met betrekking tot de demonstratie worden nog uiteengezet in het bestek.
Internal identifier: PPP04M-2993/6119/2026/015
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42414000 Cranes, mobile lifting frames and works trucks fitted with a crane
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/015_1
Options:
Description of the options: Vereiste opties (Een full-onderhoudscontract voor één jaar + andere diverse opties)