2. Procedure
Procedure
Title: Vegyes iparcikkek beszerzése DBR-ben
Description: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya „Vegyes iparcikkek beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében az SZTE részére” 36 hónap időtartamra. A DBR-ben érintett beszerzések becsült értéke, azaz a DBR becsült mennyisége tervezetten nettó 314 000 000,- Ft a DBR teljes, 36 hónapos időtartamára vonatkozóan. A DBR-ben meghatározott becsült érték tájékoztató jelleggel, a korábbi évek tapasztalatai alapján került meghatározásra, amelytől Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR időtartama alatt a konkrét beszerzési igényeihez igazodóan eltérhet. Jelen DBR-ben megrendelhető termékkategóriák: 1. Festék és festéshez kapcsolódó termékek 2. Villamossági termékek 3. Építőipari termékek 4. Szaniter és gépészeti termékek 5. Kertészeti és egyéb műszaki termékek 6. Karbantartási szerszámok és gépek A fenti termékkategóriák leírását, jellemzőit és kapcsolódó szolgáltatások teljesítését a III. fejezet: A dinamikus beszerzési rendszer ismertetése, műszaki leírás tartalmazza. Fenti termékkategóriák alatt Ajánlatkérő a Kbt. 106. § (4) bekezdés szerinti kategóriát érti. DBR keretében odaítélendő egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: 12 havonta termékkategóriánként tervezetten 1 szerződés megkötése. Az ajánlatkérő által az eljáráshoz rendelt hivatkozási szám: 36/D/2026/SZTE
Internal identifier: EKR000671802026
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Main features of the procedure: Kbt. 106-107. §-ai szerinti dinamikus beszerzési rendszer felállítását célzó, többszakaszos eljárás részvételi szakasza.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya „Vegyes iparcikkek beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében az SZTE részére” 36 hónap időtartamra. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és az egyedi szerződéses feltételeket a DBR-ben résztvevő Ajánlattevők számára, ajánlattételi szakaszban az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő az egyes ajánlattételi szakaszok vonatkozásában irányadó leglényegesebb szerződéses feltételeket jelen részvételi szakaszban rendelkezésre bocsájtja. Ajánlatkérő a jelen részvételi szakasz eredményeként a DBR-be felvett jelentkezőkkel részvételi szakaszban, a részvételre vonatkozó szerződést nem köt. Közbeszerzés mennyisége: A DBR-ben érintett beszerzések becsült értéke, azaz a DBR becsült mennyisége tervezetten nettó 314 000 000,- Ft a DBR teljes, 36 hónapos időtartamára vonatkozóan. A DBR-ben meghatározott becsült érték tájékoztató jelleggel, a korábbi évek tapasztalatai alapján került meghatározásra, amelytől Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR időtartama alatt a konkrét beszerzési igényeihez igazodóan eltérhet. Jelen DBR-ben megrendelhető termékkategóriák: 1. Festék és festéshez kapcsolódó termékek 2. Villamossági termékek 3. Építőipari termékek 4. Szaniter és gépészeti termékek 5. Kertészeti és egyéb műszaki termékek 6. Karbantartási szerszámok és gépek A fenti termékkategóriák leírását, jellemzőit és kapcsolódó szolgáltatások teljesítését a Közbeszerzési Dokumentum III. fejezete: A dinamikus beszerzési rendszer ismertetése, műszaki leírás tartalmazza. Fenti termékkategóriák alatt Ajánlatkérő a Kbt. 106. § (4) bekezdés szerinti kategóriát érti. DBR keretében odaítélendő egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: 12 havonta termékkategóriánként tervezetten 1 szerződés megkötése. Ajánlatkérő az egyes ajánlattételi szakaszok vonatkozásában irányadó leglényegesebb szerződéses feltételeket jelen részvételi szakaszban rendelkezésre bocsájtja. Ajánlatkérő a DBR fennállta során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és az egyedi szerződéses feltételeket a DBR-ben résztvevő Ajánlattevők számára, ajánlattételi szakaszban az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő a jelen részvételi szakasz eredményeként a DBR-be felvett jelentkezőkkel részvételi szakaszban, a részvételre vonatkozó szerződést nem köt. A részvételi szakasz egységes. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívásban, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően –részajánlattételi lehetőséget határozzon meg.
Internal identifier: EKR000671802026/1