462035-2026 - Competition
Bulgaria – Passenger cars – Закупуване и доставка на фабрично нов електрически автомобил - категория М1, и гаранционното му обслужване за нуждите на проект BG-RRP-13.011-0037 „Закупуване на електрическо превозно средство със зарядна станция за предоставяне на социални услуги в Община Бургас“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleЗакупуване и доставка на фабрично нов електрически автомобил - категория М1, и гаранционното му обслужване за нуждите на проект BG-RRP-13.011-0037 „Закупуване на електрическо превозно средство със зарядна станция за предоставяне на социални услуги в Община Бургас“
DescriptionПредметът на обществената поръчка е „Закупуване и доставка на фабрично нов електрически автомобил - категория М1, и гаранционното му обслужване за нуждите на проект BG-RRP-13.011-0037 „Закупуване на електрическо превозно средство със зарядна станция за предоставяне на социални услуги в Община Бургас“ При изпълнението на поръчката е задължително точно спазване на зададените и утвърдени технически параметри.
Internal identifier595164
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
LotLOT-0001