2. Procedure
Procedure
Title: Održavanje plutača s uključenim najmom broda s posadom i tehničkim stručnjacima za održavanje plutača
Description: Jednogodišnja usluga održavanja plutača s uključenim najmom broda s posadom i tehničkim stručnjacima za održavanje plutača
Internal identifier: 10-2026-23
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50246200 Buoy maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Održavanje plutača s uključenim najmom broda s posadom i tehničkim stručnjacima za održavanje plutača