462044-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla Apteki Szpitalnej w podziale na następujące części: PAKIET 1 - LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH PAKIET 2 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 1 PAKIET 3 - METRONIDAZOLUM PAKIET 4 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 2 PAKIET 5 - AMPICILLINUM + SULBACTANUM PAKIET 6 - OXYTOCINUM PAKIET 7 - MAGNESIUM SULFURICUM PAKIET 8 - MATRYCA KOLAGENOWA POKRYTA KLEJEM TKANKOWYM PAKIET 9 - AQUA PRO INJECTIONE Wykonawca może zaoferować produkty dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 750)
Internal identifier02/07/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePAKIET 1 - LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH
DescriptionLEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 1
LotLOT-0002
TitlePAKIET 2 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 1
DescriptionPRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 2
LotLOT-0003
TitlePAKIET 3 - METRONIDAZOLUM
DescriptionMETRONIDAZOLUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 3
LotLOT-0004
TitlePAKIET 4 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 2
DescriptionPRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 4
LotLOT-0005
TitlePAKIET 5 - AMPICILLINUM + SULBACTANUM
DescriptionAMPICILLINUM + SULBACTANUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 5
LotLOT-0006
TitlePAKIET 6 - OXYTOCINUM
DescriptionOXYTOCINUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 6
LotLOT-0007
TitlePAKIET 7 - MAGNESIUM SULFURICUM
DescriptionMAGNESIUM SULFURICUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 7
LotLOT-0008
TitlePAKIET 8 - MATRYCA KOLAGENOWA POKRYTA KLEJEM TKANKOWYM
DescriptionMATRYCA KOLAGENOWA POKRYTA KLEJEM TKANKOWYM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 8
LotLOT-0009
TitlePAKIET 9 - AQUA PRO INJECTIONE
DescriptionAQUA PRO INJECTIONE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier02/07/26 - pakiet 9