See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nabava opreme za TEHNIČKU ŠKOLU PULA
Description: Predmet nabave je nabava školskog namještaja i opreme za potrebe Tehničke škole u Puli. Nabava opreme podrazumijeva nabavu, isporuku, montažu, postavljanje i ugradnju školskog namještaja i opreme do pune funkcionalnosti sukladno troškovnicima i prijedlogu ugovora za pojedinu grupu. Nabava opreme se provodi u okviru projekta„ Modernizacija strukovnih škola u Puli za tržište rada budućnosti“ za koji je u tijeku prijava na Poziv IP.4.1.11 – Ulaganje u srednje škole u Puli u tehničkim, industrijskim i strukovnim smjerovima (izravna dodjela) – u okviru Integriranog teritorijalnog programa 2021. – 2027., Prioriteta 4. Pravedna tranzicija.
Internal identifier: 05-26-VV-07
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1. Informatička oprema
Description: Predmet nabave je nabava informatičke opreme za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-1
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 30213100 Portable computers, 30231300 Display screens, 38652100 Projectors, 30213300 Desktop computer
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2. Oprema za geodeziju – dronovi
Description: Predmet nabave je nabava opreme za geodeziju - dronova za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-2
Additional classification (cpv): 38296000 Surveying instruments
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3. Mjerni instrumenti za geodeziju
Description: Predmet nabave je nabava mjernih instrumenata za geodeziju za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4. Skeneri i termovizijska kamera
Description: Predmet nabave je nabava skenera i termovizijske kamere za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-4
Additional classification (cpv): 38520000 Scanners, 38300000 Measuring instruments
Lot: LOT-0005
Title: Grupa 5. Demonstracijski kompleti za strojarstvo
Description: Predmet nabave je nabava demonstracijskih kompleta za strojarstvo za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-5
Additional classification (cpv): 39162000 Educational equipment, 39162200 Training aids and devices
Lot: LOT-0006
Title: Grupa 6. Edukacijska oprema za pneumatiku i hidrauliku
Description: Predmet nabave je nabava edukacijske opreme za pneumatiku i hidrauliku za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-6
Lot: LOT-0007
Title: Grupa 7. Oprema za ispitivanje materijala
Description: Predmet nabave je nabava opreme za ispitivanje materijala za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-7
Additional classification (cpv): 39162000 Educational equipment
Lot: LOT-0008
Title: Grupa 8. Oprema za ručnu i strojnu obradu
Description: Predmet nabave je nabava opreme za ručnu i strojnu obradu za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-8
Additional classification (cpv): 44510000 Tools, 44511000 Hand tools, 42600000 Machine tools, 42662000 Welding equipment
Lot: LOT-0009
Title: Grupa 9. CNC strojevi i oprema
Description: Predmet nabave je nabava CNC strojeva i opreme za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-9
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 30213300 Desktop computer, 30231320 Touch screen monitors, 42600000 Machine tools, 42621100 CNC lathe, 42638000 Metal-working machining centre
Lot: LOT-0010
Title: Grupa 10. Oprema za elektronički kabinet
Description: Predmet nabave je nabava opreme za elektronički kabinet za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-10
Additional classification (cpv): 38300000 Measuring instruments
Lot: LOT-0011
Title: Grupa 11. Edukacijska oprema za električne strojeve
Description: Predmet nabave je nabava edukacijske opreme za električne strojeve za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-11
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 39162000 Educational equipment
Lot: LOT-0012
Title: Grupa 12. Oprema za električna mjerenja
Description: Predmet nabave je nabava opreme za električna mjerenja za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-12
Additional classification (cpv): 38300000 Measuring instruments, 38424000 Measuring and control equipment
Lot: LOT-0013
Title: Grupa 13. Oprema za PLC kabinet
Description: Predmet nabave je nabava opreme za PLC kabinet za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-13
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Lot: LOT-0014
Title: Grupa 14. Asistivna oprema
Description: Predmet nabave je nabava asistivne opreme za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: 05-26-VV-07-14
Additional classification (cpv): 33196000 Medical aids