462064-2026 - Competition
Poland – Chemical reagents – Dostawy odczynników, materiałów zużywalnych i innych przedmiotów zamówienia.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawy odczynników, materiałów zużywalnych i innych przedmiotów zamówienia.
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, sond, materiałów zużywalnych i plastików laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, materiałów eksploatacyjnych do systemu oczyszczania wody dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Molekularnej oraz Pracowni Cytogenetyki i Cytologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawiają Formularze cenowo – ofertowe do Części nr 1÷22 (Załączniki nr 1 do SWZ), będące integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 1÷22 (Załączniki nr 1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ, przez okres: • Część nr 1÷3: 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. • Część nr 4÷22: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych w Częściach od nr 1 do nr 2, w Częściach od nr 4 do nr 20 oraz w Części nr 22. 5. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w Częściach nr 3 i 21. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia: • Część nr 1÷3: przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. • Część nr 4÷22: przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierPostępowanie nr 36, ZP.261.13-Z.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 33192500 Test tubes, 38437110 Pipette tips, 42912310 Water filtration apparatus, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 33696500 Laboratory reagents, 71620000 Analysis services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1 - Sondy do FISH wraz z odczynnikami i akcesoriami I
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do FISH wraz z odczynnikami i akcesoriami I. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 1
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Options
Description of the optionsZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i art. 441 ust. 1 ustawy Pzp na zasadach i trybie opisanym poniżej: a) Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części wielokrotnie w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości przedmiotu zamówienia będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb, jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji (zgodnie z Formularzem cenowo-ofertowym - Załącznikiem nr 1 do SWZ dla danej Części); b) zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego, jak również Wykonawca nie może domagać się jego realizacji; c) rozpoczynając korzystanie z prawa opcji Zamawiający złoży zamówienie wraz z oświadczeniem, że będzie korzystał z prawa opcji. Wzór powyższego oświadczenia stanowi Załącznik do SWZ. Brak powyższego oświadczenia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego; d) w momencie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z opcji następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu dostaw; zakres dostaw będzie określany w zamówieniach składanych na bieżąco po przesłaniu oświadczenia o korzystaniu z prawa opcji; e) zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy, za wyjątkiem sytuacji opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, f) Wykonawca ma obowiązek zrealizowania dostaw w zakresie opcji w terminie obowiązywania umowy.
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2 - Sondy do FISH wraz z odczynnikami i akcesoriami II
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do FISH wraz z odczynnikami i akcesoriami II. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 2
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3 - Szkiełka nakrywkowe i podstawowe do badań cytogenetycznych i FISH
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy szkiełek nakrywkowych i podstawowych do badań cytogenetycznych i FISH. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 3
Additional classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4 - Zestawy do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy zestawów do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 4 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 4 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 4
LotLOT-0005
TitleCzęść nr 5 - Akcesoria do pipetowania
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy akcesoriów do pipetowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 5 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 5 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 5
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
LotLOT-0006
TitleCzęść nr 6 - Materiały zużywalne do biologii molekularnej
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych do biologii molekularnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 6 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 6 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 6
Additional classification (cpv): 33192500 Test tubes, 38437110 Pipette tips
LotLOT-0007
TitleCzęść nr 7 - Plastiki laboratoryjne
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy plastików laboratoryjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 7 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 7 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 7
Additional classification (cpv): 33192500 Test tubes, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
LotLOT-0008
TitleCzęść nr 8 - Materiały eksploatacyjne kompatybilne z systemem oczyszczania wody POLWATER DL3-100, jaki posiada Zamawiający
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych kompatybilnych z systemem oczyszczania wody POLWATER DL3-100, jaki posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 8 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 8 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 8
Additional classification (cpv): 42912310 Water filtration apparatus
LotLOT-0009
TitleCzęść nr 9 - Odczynniki i akcesoria do systemu TapeStation 4200, jaki posiada Zamawiający
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników i akcesoriów do systemu TapeStation 4200, jaki posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 9 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 9 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 9
LotLOT-0010
TitleCzęść nr 10 - Chemia systemowa i zestawy odczynników dedykowane do NGS do systemów Illumina MiSeq oraz Nextseq 2000, jakie posiada Zamawiający
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy chemii systemowej i zestawów odczynników dedykowane do NGS do systemów Illumina MiSeq oraz Nextseq 2000, jakie posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 10 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 10 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 10
LotLOT-0011
TitleCzęść nr 11 - Odczynniki i zestawy do reakcji PCR
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników i zestawów do reakcji PCR. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 11 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 11 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 11
LotLOT-0012
TitleCzęść nr 12 - Odczynniki i materiały do odwrotnej transkrypcji, sekwencjonowania i RFLP
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników i materiałów do odwrotnej transkrypcji, sekwencjonowania i RFLP. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 12 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 12 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 12
LotLOT-0013
TitleCzęść nr 13 - Akcesoria i materiały do urządzenia BMS MYRA, jakie posiada Zamawiający
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy akcesoriów i materiałów do urządzenia BMS MYRA, jakie posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 13 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 13 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 13
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
LotLOT-0014
TitleCzęść nr 14 - Materiały kontrolne i zestawy IVDR
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów kontrolnych i zestawów IVDR. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 14 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 14 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 14
LotLOT-0015
TitleCzęść nr 15 - Odczynniki chemiczne i materiały kontrolne
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników chemicznych i materiałów kontrolnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 15 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 15 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 15
LotLOT-0016
TitleCzęść nr 16 - Oligonukleotydy i materiały zużywalne PCR
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy oligonukleotydów i materiałów zużywalnych PCR. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 16 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 16 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 16
LotLOT-0017
TitleCzęść nr 17 - Odczynniki do przygotowania bibliotek metodą NGS
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników do przygotowania bibliotek metodą NGS. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 17 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 17 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 17
LotLOT-0018
TitleCzęść nr 18 - Zestawy do oceny hipermutacji somatycznej i klonalności metodą NGS
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy zestawów do oceny hipermutacji somatycznej i klonalności metodą NGS. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 18 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 18 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 18
LotLOT-0019
TitleCzęść nr 19 - Specjalistyczne polimerazy PCR.
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy specjalistycznych polimerazy PCR. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 19 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 19 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 19
LotLOT-0020
TitleCzęść nr 20 - Odczynniki do qPCR.
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników do qPCR. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 20 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 20 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 20
LotLOT-0021
TitleCzęść nr 21 - Pipeline analityczny do analizy danych genetycznych typu hybrid-capture.
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy pipelin analitycznych do analizy danych genetycznych typu hybrid-capture. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 21 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 21 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 21
Additional classification (cpv): 71620000 Analysis services
LotLOT-0022
TitleCzęść nr 22 - Odczynniki do sekwencjonowania eoskomu klinicznego z certyfikatem IVD wraz z analizą
Description1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników do sekwencjonowania eoskomu klinicznego z certyfikatem IVD wraz z analizą. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 22 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 22 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: A. Dostawa przedmiotów zamówienia przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. B. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Internal identifierCzęść nr 22