2. Procedure
Procedure
Title: Ultraljud för PoC
Description: ramavtal för ultraljud Point of Care.
Internal identifier: RS 2025-01487
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud för PoC
Intern identifierare: RS 2025-01487
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000