See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izbira izvajalca storitev reševanja iz vode in dajanja prve pomoči na kopališčih Pristan in Mariborski otok
Description: JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Izbira izvajalca storitev reševanja iz vode in dajanja prve pomoči na kopališčih Pristan in Mariborski otok« na osnovi pooblastila št. JN-P-03/2026-ŠM izdanega s strani podjetja Šport Maribor, družba za upravljanje s športnimi objekti d.o.o..
Internal identifier: JN-76036
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92000000 Recreational, cultural and sporting services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 506694