2. Procedure
Procedure
Title: Fiziskās apsardzes pakalpojums
Description: Fiziskās apsardzes pakalpojums
Internal identifier: RAKUS 2026/78B
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001