462335-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Dostawa licencji bazodanowych Oracle lub równoważnych wraz ze wsparciem na okres dwóch lat
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa licencji bazodanowych Oracle lub równoważnych wraz ze wsparciem na okres dwóch lat
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji bazodanowych Oracle lub równoważnych wraz ze świadczeniem wsparcia na okres dwóch lat.
Internal identifierDZK/49/DI/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
LotLOT-0001
462335-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZK/49/DI/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
5. Osa
OsaLOT-0001
462335-2026 - Konkursas
Lenkija – Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos – Dostawa licencji bazodanowych Oracle lub równoważnych wraz ze wsparciem na okres dwóch lat
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDZK/49/DI/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
462335-2026 - Konkurss
Polija – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Dostawa licencji bazodanowych Oracle lub równoważnych wraz ze wsparciem na okres dwóch lat
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsDZK/49/DI/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
462335-2026 - Súťaž
Poľsko – Softvérové balíky a informačné systémy – Dostawa licencji bazodanowych Oracle lub równoważnych wraz ze wsparciem na okres dwóch lat
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDZK/49/DI/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
5. Časť
ČasťLOT-0001