Description of the procurement
„Semnalizare rutieră pe orizontală şi verticală în municipiul Braşov”
- valoarea maximă estimată a acordului cadru este de 48.601.419,40 lei fără TVA
- valoarea minimă estimată a acordului cadru este de 42.442.957,52 lei fără TVA
- valoarea maximă estimată a celui mai mare contract subsecvent este de 12.933.692,35 lei fără TVA
- valoarea minimă estimată a celui mai mic contract subsecvent este de 9.806.098,88 lei fără TVA
2. Tip de acord cadru: acord cadru cu maximum 2 operatori economici;