463424-2026 - Result
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Beveiligde Video Opnametool voor Klinisch Handelen - Skillslab
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beveiligde Video Opnametool voor Klinisch Handelen - Skillslab
Description: Het Skillslab van de Universiteit Maastricht (UM) is voornemens een beveiligde, flexibele en toekomstbestendige opnametool aan te besteden ter ondersteuning van onderwijs, oefenen, feedback en toetsing van klinisch handelen. De tool moet studenten centraal stellen, docenten ondersteunen in feedback en beoordeling, en voldoen aan hoge eisen op het gebied van AVG, informatiebeveiliging en onderwijskundige flexibiliteit. Aanleiding voor de aanbesteding is het feit dat de huidige overeenkomst met Codific afloopt. De looptijd van de overeenkomst is 5 jaar met een optie tot verlenging van 5 maal 1 jaar (maximale contractduur 10 jaar).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000