463922-2026 - Competition
Poland – Legal advisory services – Doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDoradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie
Description1. Przedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Wynagrodzenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej z programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz z budżetu państwa. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.19.2026.MD. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w terminie do 31 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Internal identifierBDG-V.2611.19.2026.MD
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79111000 Legal advisory services
Additional classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services, 66171000 Financial consultancy services, 71315200 Building consultancy services, 71310000 Consultative engineering and construction services, 72221000 Business analysis consultancy services, 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security, 80511000 Staff training services, 79421100 Project-supervision services other than for construction work
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie.
463922-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusBDG-V.2611.19.2026.MD
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 79111000 Õigusabiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 79400000 Äri- ja juhtimisalased nõustamis- ja seonduvad teenused, 66171000 Finantskonsultatsiooniteenused, 71315200 Hoonestusnõustamisteenused, 71310000 Insener-tehnilised ja ehitusalased nõustamisteenused, 72221000 Ärianalüüsi nõustamisteenused, 79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused, 80511000 Töötajate väljaõppe teenused, 79421100 Projekti järelevalveteenused, v.a ehitus
5. Osa
OsaLOT-0001
463922-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaBDG-V.2611.19.2026.MD
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79111000 Usluge pravnog savjetovanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79400000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja i srodne usluge, 66171000 Usluge financijskog savjetovanja, 71315200 Savjetodavne usluge na području građenja, 71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu, 72221000 Usluge savjetovanja na području poslovnih analiza, 79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost, 80511000 Usluge izobrazbe kadrova, 79421100 Usluge nadzora projekata drugačijih od građevinskih radova
5. Grupa
GrupaLOT-0001