See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sistem automat de recunoaștere a numerelor de înmatriculare – LPR (License Plate Recognition)
Description: Se intenționează achiziționarea unui Sistem automat de recunoaștere a numerelor de înmatriculare – LPR (License Plate Recognition), în conformitate cu prevederile caietului de sarcini și specificatia tehnica anexata. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://www.e-licitatie.ro/pub). Număr zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 18 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 4453144/2024/753.455
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38112100 Global navigation and positioning systems (GPS or equivalent)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Infrastructură hardware și software pentru LPR
Description: Estimări ale cantităților minime și maxime/ lot care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 / cantități maxime 2 Estimări ale cantităților minime și maxime / contract subsecvent - cantități minime 1 / cantități maxime 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Echipament de recunoaștere a numerelor de înmatriculare instalat pe masină
Description: Estimări ale cantităților minime și maxime/ lot care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: - cantități minime 1 / cantități maxime 1000 Estimări ale cantităților minime și maxime / contract subsecvent - cantități minime 1 / cantități maxime 500
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Comunicații tip APN privat
Internal identifier: 3