See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Bouwkundige- en werktuigbouwkundig werken Nieuwbouw KC Middenwaard
Description: Beschrijving van de opdracht: De nieuwbouw schoolcomplex KC Middenwaard betreft de bouw van een schoolcomplex voor basisonderwijs, kinderopvang en sport, van in totaal 3903m2 BVO. Zie verder de Selectieleidraad met bijlagen. 3903M2 BVO
Internal identifier: I&A_2025_0087
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De procedure verloopt in twee fasen: 1. Selectiefase: In de Selectiefase mogen geschikte Geïnteresseerden zich aanmelden voor deelname aan de Aanbesteding door middel van het indienen van een Verzoek tot Deelneming. Met het indienen van een Verzoek tot Deelneming doen Gegadigden in deze fase nog geen inhoudelijke aanbieding om de Opdracht uit te voeren. De Opdrachtgever selecteert op basis van de selectiecriteria 5 Gegadigden, welke uitgenodigd worden om deel te nemen aan de Gunningsfase. 2. Gunningsfase: door (digitale) toezending van de Offerteaanvraag met bijlagen ten behoeve van de gunning, nodigt Opdrachtgever de 5 geselecteerde Gegadigden (Deelnemers) uit om een Inschrijving in te dienen. Deze Inschrijving bevat de aanbieding om de Opdracht uit te voeren.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45315100 Electrical engineering installation works, 45330000 Plumbing and sanitary works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: bouwkundig
Description: De werkzaamheden perceel 1 omvatten hoofdzakelijk: - Bouwplaats inrichting; - Veiligheid omgeving waarborgen conform BLVC; - Uitwerken van het Uitvoeringsontwerp (UO) in BIM; - Ontzorgen van het omgeving aangaande afwikkeling bouwverkeer en geluidhinder nieuwbouw schoolcomplex; - Bouwkundig hoofdaannemer van nieuwbouw scholencomplex - Loodgieterswerken inclusief de sanitaire installaties; - Coördinatie van de uitvoering met de “eigen” onderaannemers en leveranciers en de werken van derden dan wel nevenaannemers. Zie verder de Selectieleidraad met bijlagen. Beschrijving van de opdracht: De nieuwbouw schoolcomplex KC Middenwaard betreft de bouw van een schoolcomplex voor basisonderwijs, kinderopvang en sport, van in totaal 3903m2 BVO. De oppervlakteverdeling voor deze school betreft voor de functie basisonderwijs ca. 2683 m2 BVO verdeeld over 3 bouwlagen, alsmede de functie kinderopvang en buitenschoolse opvang van ca 619m2 BVO op de begane grond en een gymzaal van 601 m2 BVO op de 1e verdieping. De constructie is hybride van opzet een hoofddraagconstructie in hout/ staat en beton, is biobased, biodivers en klimaatadaptief van opzet. Zie verder de Selectieleidraad met bijlagen.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45330000 Plumbing and sanitary works
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: werktuigbouwkundig
Description: De werkzaamheden perceel 2 omvatten hoofdzakelijk: - Werktuigbouwkundige werkzaamheden inclusief Regeltechniek en GBES. Zie voor verdere informatie de Selectieleidraad en bijlagen. De nieuwbouw schoolcomplex KC Middenwaard betreft de bouw van een schoolcomplex voor basisonderwijs, kinderopvang en sport, van in totaal 3903m2 BVO. De oppervlakteverdeling voor deze school betreft voor de functie basisonderwijs ca. 2683 m2 BVO verdeeld over 3 bouwlagen, alsmede de functie kinderopvang en buitenschoolse opvang van ca 619m2 BVO op de begane grond en een gymzaal van 601 m2 BVO op de 1e verdieping. De constructie is hybride van opzet een hoofddraagconstructie in hout/ staat en beton, is biobased, biodivers en klimaatadaptief van opzet. Zie voor verdere informatie de Selectieleidraad en bijlagen.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work