See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor het organiseren van busvervoer
Description: Voorwerp van deze diensten: Raamovereenkomst voor het organiseren van busvervoer. Plaats van dienstverlening: Diverse locaties binnen de gemeente Wemmel De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Daguitstappen op afroep”: Toelichting: Verschillende organisaties of verenigingen kunnen via de gemeente gebruikmaken van dit perceel. Perceel 1 'daguitstappen op afroep' behelst zowel uitstappen (halve dag of volledige daguitstap) als kampvervoer (halve dag uitstap) waar zowel de heen- als terugritten in rekening mogen gebracht worden. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. Perceel 2 “Schoolzwemmen”: Toelichting: Perceel 2 “schoolzwemmen” behelst in algemene termen het ophalen van de leerlingen aan de diverse basisscholen die gevestigd zijn op het grondgebied van Wemmel en het vervoeren naar en afzetten aan het zwembad te Londerzeel, Grimbergen of Meise en omgekeerd (heen en terug). Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. Perceel 3 “Vaste rit naar kinderopvang”: Toelichting: Perceel 3 “vaste rit naar kinderopvang” behelst het ophalen van de leerlingen die gebruikmaken van het aanbod van de buitenschoolse kinderopvang aan de gemeentelijke basisscholen op het grondgebied van Wemmel en afzetten aan de buitenschoolse kinderopvang (enkel heen). De rit vindt wekelijks plaats op woensdag. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. De raamovereenkomst (alle percelen) wordt gesloten voor een termijn van 12 maanden en kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden voor een jaar tot een maximale looptijd van 48 maanden of 4 jaar.
Internal identifier: PPP04F-483/6067/D-2026-001
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Daguitstappen op afroep
Description: Perceel 1 “Daguitstappen op afroep”: Toelichting: Verschillende organisaties of verenigingen kunnen via de gemeente gebruikmaken van dit perceel. Perceel 1 'daguitstappen op afroep' behelst zowel uitstappen (halve dag of volledige daguitstap) als kampvervoer (halve dag uitstap) waar zowel de heen- als terugritten in rekening mogen gebracht worden. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek.
Internal identifier: 2026/068_1
Lot: LOT-0002
Title: Schoolzwemmen
Description: Perceel 2 “Schoolzwemmen”: Toelichting: Perceel 2 “schoolzwemmen” behelst in algemene termen het ophalen van de leerlingen aan de diverse basisscholen die gevestigd zijn op het grondgebied van Wemmel en het vervoeren naar en afzetten aan het zwembad te Londerzeel, Grimbergen of Meise en omgekeerd (heen en terug). Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek.
Internal identifier: 2026/068_2
Lot: LOT-0003
Title: Vaste rit naar kinderopvang
Description: Perceel 3 “Vaste rit naar kinderopvang”: Toelichting: Perceel 3 “vaste rit naar kinderopvang” behelst het ophalen van de leerlingen die gebruikmaken van het aanbod van de buitenschoolse kinderopvang aan de gemeentelijke basisscholen op het grondgebied van Wemmel en afzetten aan de buitenschoolse kinderopvang (enkel heen). De rit vindt wekelijks plaats op woensdag. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. De raamovereenkomst (alle percelen) wordt gesloten voor een termijn van 12 maanden en kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden voor een jaar tot een maximale looptijd van 48 maanden of 4 jaar.
Internal identifier: 2026/068_3