470776-2020 - ResultRomania-Bucharest: Highway maintenance work
Contract award notice
Works
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Acord-cadru pentru lucrări de întreținere periodică – covoare asfaltice – DRDP Timișoara, perioada anul I-anul III: lot 1 – SDN Arad, lot 2 – SDN Caransebeș, lot 3 – SDN Deva, lot 4 – SDN Orșova și lot 5 – SDN Timișoara
Reference number: 111/3343/05.10.2017
II.1.2.
Main CPV code
45233139 Highway maintenance work
II.1.4.
Short description
Acord-cadru pentru lucrări de întreținere periodică – covoare asfaltice – DRDP Timișoara, perioada anul I-anul III: lot 1 – SDN Arad, lot 2 – SDN Caransebeș, lot 3 – SDN Deva, lot 4 – SDN Orșova și lot 5 – SDN Timișoara.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
"Acord-cadru pentru Lucrari de între?inere periodica– Covoare asfaltice – D.R.D.P. Timisoara, perioada anul I - anul III: Lot 1 - S.D.N. Arad”
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
"Acord-cadru pentru Lucrari de între?inere periodica– Covoare asfaltice – D.R.D.P. Timisoara, perioada anul I - anul III: Lot 2 - S.D.N. Caransebes”
Lot No: 2
"Acord-cadru pentru Lucrari de între?inere periodica– Covoare asfaltice – D.R.D.P. Timisoara, perioada anul I - anul III: Lot 3 - S.D.N. Deva
Lot No: 3
"Acord-cadru pentru Lucrari de între?inere periodica– Covoare asfaltice – D.R.D.P. Timisoara, perioada anul I - anul III: Lot 3 - S.D.N. Deva”
"Acord-cadru pentru Lucrari de între?inere periodica– Covoare asfaltice – D.R.D.P. Timisoara, perioada anul I - anul III: Lot 4 - S.D.N. Orsova”
Lot No: 4
"Acord-cadru pentru Lucrari de între?inere periodica– Covoare asfaltice – D.R.D.P. Timisoara, perioada anul I - anul III: Lot 5 - S.D.N. Timisoara”
Lot No: 5