2. Procedure
Procedure
Title: Ontwerp en Transformatie Paviljoen Facet: herbestemming tot cultuurgebouw
Description: Architectenselectie Verbouwing geraamd op €12.500.000,-
Internal identifier: T552866
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Niet-Openbaar
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 79932000 Interior design services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Ontwerp en Transformatie Paviljoen Facet: herbestemming tot cultuurgebouw
Internal identifier: 1
471205-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Ontwerp en Transformatie Paviljoen Facet: herbestemming tot cultuurgebouw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: T552866
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Niet-Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 79932000 Binnenhuisarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1