2. Procedure
Procedure
Title: Verhuisdiensten
Description: - Draagcomfort en pasvorm - Functionaliteit en praktijkgebruik - Veiligheid en bescherming - Kwaliteit en duurzaamheid - Uitstraling van de kleding 420.000 euro
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98392000 Relocation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie leidraad 420.000 euro
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie leidraad