473166-2026 - Competition
Netherlands – Fuels – Het leveren van HVO-100 brandstof in bulk
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Het leveren van HVO-100 brandstof in bulk
Description: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van HVO-100 brandstof en AdBlue in bulk. Het leveren van circa 80.000 ltr HVO-100 brandstof en circa 3.000 ltr AdBlue in bulk.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Het leveren van HVO-100 brandstof en AdBlue in bulk. Het leveren van circa 80.000 ltr HVO-100 brandstof en circa 3.000 ltr AdBlue in bulk.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.