473958-2026 - Result
Netherlands – Public transport services by railways – NS Businesscards met abonnementen
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: NS Businesscards met abonnementen
Description: De KNAW is voornemens haar overeenkomst met de NS m.b.t. NS Business cards te sluiten. Enkel bij de NS kunnen NS Business cards met abonnementen worden afgenomen. Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en publiceert daarom een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. t.b.v. circa 800 medewerkers
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60210000 Public transport services by railways
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: NS Businesscard
Description: De KNAW is voornemens haar overeenkomst met de NS m.b.t. NS Business cards te sluiten. Enkel bij de NS kunnen NS Business cards met abonnementen worden afgenomen. Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en publiceert daarom een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. t.b.v. circa 500 medewerkers
Internal identifier: 1