See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Contratación dos servizos de dirección de execución e coordinación de seguridade e saúde para a construción de 6 edificios para 200 vivendas de promoción pública (VPP) nas parcelas M-IIIB-3, M-IIIB-4, M-IIIB-14, M-IIIB-16, M-IIIB-18 e M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra), por lotes.
Description: O obxecto é a contratación dos servizos de dirección de execución e coordinación de seguridade e saúde para a construción de 6 edificios para 200 VPP en San Paio Navia, Vigo (Pontevedra).
Internal identifier: LOTES-2026/040_DE+CSS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Lote 1: PO-2026/040_DE: Dirección de execución de obra para a construción de dous edificios para 41 VPP, garaxes e rochos nas parcelas M-IIIB-16 e M-IIIB-18 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-16: 19 VPP, 19 garaxes e 19 rochos. • M-IIIB-18: 22 VPP, 22 garaxes e 22 rochos.
Description: PO-2026/040_DE: Dirección de execución de obra para a construción de dous edificios para 41 VPP, garaxes e rochos nas parcelas M-IIIB-16 e M-IIIB-18 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-16: 19 VPP, 19 garaxes e 19 rochos. • M-IIIB-18: 22 VPP, 22 garaxes e 22 rochos.
Internal identifier: Lote 1: PO-2026/040_DE
Lot: LOT-0001
Title: Lote 2: PO-2026/050_DE: Dirección de execución de obra para a construción dun edificio para 26 VPP, 26 garaxes, 26 rochos e un local na parcela M-IIIB-14 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Description: Dirección de execución de obra para a construción dun edificio para 26 VPP, 26 garaxes, 26 rochos e un local na parcela M-IIIB-14 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Internal identifier: Lote 2: PO-2026/050_DE
Lot: LOT-0002
Title: Lote 3: PO-2026/060_DE: Dirección de execución de obra para a construción dun edificio para 55 VPP, 55 garaxes, 55 rochos e 3 locais na parcela M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Description: Dirección de execución de obra para a construción dun edificio para 55 VPP, 55 garaxes, 55 rochos e 3 locais na parcela M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Internal identifier: Lote 3: PO-2026/060_DE
Lot: LOT-0003
Title: Lote 4:PO-2026/070_DE: Dirección de execución de obra para a construción de dous edificios para 78 VPP, garaxes, rochos e locais nas parcelas M-IIIB-3 e M-IIIB-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-3: 22 VPP, 26 garaxes e 22 rochos. • M-IIIB-4: 56 VPP, 58 garaxes, 56 rochos e 4 locais.
Description: Dirección de execución de obra para a construción de dous edificios para 78 VPP, garaxes, rochos e locais nas parcelas M-IIIB-3 e M-IIIB-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-3: 22 VPP, 26 garaxes e 22 rochos. • M-IIIB-4: 56 VPP, 58 garaxes, 56 rochos e 4 locais.
Internal identifier: Lote 4: PO-2026/070_DE
Lot: LOT-0004
Title: Lote 5:PO-2026/040_CSS: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción de dous edificios para 41 VPP, garaxes e rochos, nas parcelas M-IIIB-16 e M-IIIB-18 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-16: 19 VPP, 19 garaxes e 19 rochos. • M-IIIB-18: 22 VPP, 22 garaxes e 22 rochos.
Description: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción de dous edificios para 41 VPP, garaxes e rochos, nas parcelas M-IIIB-16 e M-IIIB-18 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-16: 19 VPP, 19 garaxes e 19 rochos. • M-IIIB-18: 22 VPP, 22 garaxes e 22 rochos.
Internal identifier: Lote 5: PO-2026/040_CSS
Lot: LOT-0005
Title: Lote 6: PO-2026/050_CSS: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción dun edificio para 26 VPP, 26 garaxes, 26 rochos e un local na parcela M-IIIB-14 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Description: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción dun edificio para 26 VPP, 26 garaxes, 26 rochos e un local na parcela M-IIIB-14 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Internal identifier: Lote 6: PO-2026/050_CSS
Lot: LOT-0006
Title: Lote 7: PO-2026/060_CSS: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción dun edificio para 55 VPP, 55 garaxes, 55 rochos e 3 locais na parcela M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Description: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción dun edificio para 55 VPP, 55 garaxes, 55 rochos e 3 locais na parcela M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Internal identifier: Lote 7: PO-2026/060_CSS
Lot: LOT-0007
Title: Lote 8: PO-2026/070_CSS: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción de dous edificios para 78 VPP, garaxes, rochos e locais nas parcelas M-IIIB-3 e M-IIIB-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-3: 22 VPP, 26 garaxes e 22 rochos. • M-IIIB-4: 56 VPP, 58 garaxes, 56 rochos e 4 locais.
Description: Coordinación de seguridade e saúde na obra de construción de dous edificios para 78 VPP, garaxes, rochos e locais nas parcelas M-IIIB-3 e M-IIIB-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-IIIB-3: 22 VPP, 26 garaxes e 22 rochos. • M-IIIB-4: 56 VPP, 58 garaxes, 56 rochos e 4 locais.
Internal identifier: Lote 8: PO-2026/070_CSS