2. Procedure
Procedure
Title: Projectmanagement nieuw-, verbouw en renovatie
Description: De opdracht bestaat uit het leveren van Projectmanagement diensten op het gebied van nieuw-, verbouw en renovatie De verwachting is dat deze opdracht ongeveer €4.000.000,-- uitgespreid over vier jaar zal zijn.
Internal identifier: 2026EA14
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbestedende dienst nodigt maximaal zeven gegadigden uit voor het indienen van een inschrijving. Hebben minder partijen voldaan aan de vormvereisten en de eisen ten aanzien van uitsluitingsgronden en geschiktheid? Dan worden er minder gegadigden uitgenodigd voor het indienen van een inschrijving.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1