See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let
Description: Predmet javnega naročila je dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let. Javno naročilo je razdeljeno na 12 sklopov, in sicer: - sklop 1: zunanje in neodvisne kontrole, - sklop 2: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-550, - sklop 3: originalni reagenti in kontrole za hematološki analizator Horiba Yumizen H 500 CT, - sklop 4: originalni reagenti za aparat Stainbox, - sklop 5: originalni reagenti in kontrole za aparat CRP Quick read, - sklop 6: reagenti in kontrole za manjše aparate, - sklop 7: presejalni imunokromatografski testi, - sklop 8: originalni reagenti, kontrole za urinski analizator Clinitec, - sklop 9: originalni reagenti, kontrole in potrošni material za analizator Sysmec CA 600, - sklop 10: kontrolni material za merilnik sedimentacije, - sklop 11: laboratorijski potrošni material, - sklop 12: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-1000.
Internal identifier: JN-76541
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 507956
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 507957
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 507958
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 507959
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 507960
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 507961
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 507962
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 507963
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 507964
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 507965
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 507966
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 507967