2. Procedure
Procedure
Title: Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej
Description: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kontroli (do 100 postępowań w zakresie każdej części) pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej, dokumentów mających zastosowanie w programach unijnych FEnIKS i FERS, w tym wniosków i umów/porozumień o dofinansowanie, wytycznych wydanych przez ministra właściwego do spraw rozwoju regionalnego, zaleceń Instytucji Zarządzającej FEnIKS i FERS oraz innych dokumentów dotyczących realizacji projektów, które otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: ADR.250.219.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79111000 Legal advisory services
Additional classification (cpv): 79313000 Performance review services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej
Internal identifier: ADR.250.219.2026 - część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej
Internal identifier: ADR.250.219.2026 - część 2