476332-2026 - Competition
Bulgaria – Food, beverages, tobacco and related products – „Доставка чрез покупка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж - гр. Чипровци и изпълнението на проект „Топъл обяд в община Чипровци“ по шест обособени позиции:
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка чрез покупка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж - гр. Чипровци и изпълнението на проект „Топъл обяд в община Чипровци“ по шест обособени позиции:
DescriptionПредметът на настоящата процедура е „Доставка чрез покупка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж - гр. Чипровци и изпълнението на проект „Топъл обяд в община Чипровци“ по шест обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Мляко и млечни продукти” Обособена позиция № 2: „Месо и месни продукти, яйца” Обособена позиция № 3: „Зеленчуци и плодове” Обособена позиция № 4: „Консерви - Зеленчукови и плодови” Обособена позиция № 5: „Различни хранителни продукти” Обособена позиция № 6: „Хляб”
Internal identifier594083
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
LotLOT-0001
Title- Обособена позиция № 1: „Мляко и млечни продукти”
DescriptionОбособена позиция № 1: „Мляко и млечни продукти”
Internal identifier594093
LotLOT-0002
TitleОбособена позиция № 2: „Месо и месни продукти, яйца”
DescriptionОбособена позиция № 2: „Месо и месни продукти, яйца”
Internal identifier594194
LotLOT-0003
TitleОбособена позиция № 3: „Зеленчуци и плодове”
DescriptionОбособена позиция № 3: „Зеленчуци и плодове”
Internal identifier594197
LotLOT-0004
TitleОбособена позиция № 4: „Консерви - Зеленчукови и плодови”
DescriptionОбособена позиция № 4: „Консерви - Зеленчукови и плодови”
Internal identifier594202
LotLOT-0005
TitleОбособена позиция № 5: „Различни хранителни продукти”
DescriptionОбособена позиция № 5: „Различни хранителни продукти”
Internal identifier594210