2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka 2 ks zametacích vozů s integrovanými nástavbami a příslušenstvím
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní dodávka celkem dvou (2) kusů zametacích vozů (univerzálních komunálních nosičů výměnných nástaveb) se zametací nástavbou a dále dodávka sady zimních a kropicích (letních) nástaveb, plně kompatibilních s dodanými nosiči, včetně souvisejícího příslušenství (dále též „zametací vozy“ nebo také „vozy“). Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144430 Road-sweeping vehicles
Additional classification (cpv): 34144450 Sprinkler vehicles, 34144440 Gritter vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 01