2. Procedure
Procedure
Title: Achiziționarea soluției cardioplegice pentru anul 2027
Description: Achiziționarea soluției cardioplegice pentru anul 2027. Anunț de intenție din 08.07.2026. Procedura este structurată în 2 loturi, cu valoarea estimativă totală de 2500587.33 MDL fără TVA. Evaluarea se efectuează per lot la prețul cel mai scăzut, cu corespunderea tuturor cerințelor. Data estimată pentru publicarea anunțului de participare a fost indicată în document ca 08.07.2026; pentru validarea eForms, BT-127 este setat tehnic la 09.07.2026, ulterior datei notificării expedierii.
Internal identifier: 97236
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments