See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Συντήρηση εργαστηριακού εξοπλισμού της Δ.Ε.Ε. και της Υ.Ε.Ε.Β.Ε. έτους 2027
Description: Συντήρηση εργαστηριακού εξοπλισμού της Δ.Ε.Ε. και της Υ.Ε.Ε.Β.Ε. έτους 2027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Συντήρηση Συστημάτων Βιοχημικής Ανάλυσης- Γενετικής Ανάλυσης και Στερεοσκοπίων
Description: Συντήρηση Συστημάτων Βιοχημικής Ανάλυσης- Γενετικής Ανάλυσης και Στερεοσκοπίων
Main classification (cpv): 50430000 Repair and maintenance services of precision equipment
Lot: LOT-0002
Title: Συντήρηση Συστημάτων Μοριακής Απομόνωσης και Θαλάμων εμφάνισης αποτυπωμάτων
Description: Συντήρηση Συστημάτων Μοριακής Απομόνωσης και Θαλάμων εμφάνισης αποτυπωμάτων
Main classification (cpv): 50324100 System maintenance services
Lot: LOT-0003
Title: Συντήρηση Βλητικών Σταθμών- Απαγωγών Εστίας Χημικών και Θαλάμων Εμφάνισης Αποτυπωμάτων
Description: Συντήρηση Βλητικών Σταθμών- Απαγωγών Εστίας Χημικών και Θαλάμων Εμφάνισης Αποτυπωμάτων
Main classification (cpv): 50532000 Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment
Lot: LOT-0004
Title: Συντήρηση Συστημάτων Αυτοματοποιημένης Διανομής Υγρών Αντιδραστηρίων και Θαλάμων Επεξεργασίας Οστικών Υπολειμμάτων
Description: Συντήρηση Συστημάτων Αυτοματοποιημένης Διανομής Υγρών Αντιδραστηρίων και Θαλάμων Επεξεργασίας Οστικών Υπολειμμάτων
Lot: LOT-0005
Title: Συντήρηση Κλιματιστικών Συστημάτων Εργαστηρίων ΔΕΕ και ηλεκτρομηχανολογικών υποδομών Εργαστηρίου Ανάλυσης Βιολογικών Υλικών Ατόμων (ΒΑΣΗΣ DNA)
Description: Συντήρηση Κλιματιστικών Συστημάτων Εργαστηρίων ΔΕΕ και ηλεκτρομηχανολογικών υποδομών Εργαστηρίου Ανάλυσης Βιολογικών Υλικών Ατόμων (ΒΑΣΗΣ DNA)
Main classification (cpv): 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
Lot: LOT-0006
Title: Συντήρηση ηλεκτρονικού συστήματος CODIS του Εθνικού Αρχείου Δεδομένων Γενετικών Τύπων
Description: Συντήρηση ηλεκτρονικού συστήματος CODIS του Εθνικού Αρχείου Δεδομένων Γενετικών Τύπων
Main classification (cpv): 72514300 Facilities management services for computer systems maintenance
Lot: LOT-0007
Title: Συντήρηση ηλεκτρονικού συστήματος διαχείρισης εργαστηριακών πληροφοριών
Description: Συντήρηση ηλεκτρονικού συστήματος διαχείρισης εργαστηριακών πληροφοριών
Main classification (cpv): 50312600 Maintenance and repair of information technology equipment
Lot: LOT-0008
Title: Συντήρηση συστημάτων οπτικής παρατήρησης (μικροσκοπίων/στερεοσκοπίων/περιθλασιμέτρων)
Description: Συντήρηση συστημάτων οπτικής παρατήρησης (μικροσκοπίων/στερεοσκοπίων/περιθλασιμέτρων)
Lot: LOT-0009
Title: Συντήρηση ερμαρίων χημικών ουσιών
Description: Συντήρηση ερμαρίων χημικών ουσιών
Main classification (cpv): 50324200 Preventive maintenance services
Lot: LOT-0010
Title: Συντήρηση Φασματοφωτόμετρου Υπερύθρου Συζευγμένου με Μικροσκόπιο
Description: Συντήρηση Φασματοφωτόμετρου Υπερύθρου Συζευγμένου με Μικροσκόπιο
Main classification (cpv): 50411000 Repair and maintenance services of measuring apparatus
Lot: LOT-0011
Title: Συντήρηση Αέριων Χρωματογράφων
Description: Συντήρηση Αέριων Χρωματογράφων
Main classification (cpv): 50413000 Repair and maintenance services of checking apparatus
Lot: LOT-0012
Title: Συντήρηση Αέριων Χρωματογράφων- Γεννήτρια Καθαρού Αέρα και Ηλεκτρονικού Μικροσκοπίου,
Description: Συντήρηση Αέριων Χρωματογράφων- Γεννήτρια Καθαρού Αέρα και Ηλεκτρονικού Μικροσκοπίου,
Lot: LOT-0013
Title: Συντήρηση Γεννήτριας Αζώτου
Description: Συντήρηση Γεννήτριας Αζώτου
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
Lot: LOT-0014
Title: Συντήρηση Συσκευής Παραγωγής Υπερκάθαρου Νερού Ιοντικού Χρωματογράφου
Description: Συντήρηση Συσκευής Παραγωγής Υπερκάθαρου Νερού Ιοντικού Χρωματογράφου
Lot: LOT-0015
Title: Συντήρηση Συστημάτων Φωτογράφισης Σεσημασμένων Ατόμων (SYSPHOTO) του οίκου SECOM
Description: Συντήρηση Συστημάτων Φωτογράφισης Σεσημασμένων Ατόμων (SYSPHOTO) του οίκου SECOM
Main classification (cpv): 50344100 Repair and maintenance services of photographic equipment
Lot: LOT-0016
Title: Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του έργου «Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες Αναγνώρισης και Ταυτοποίησης Πολιτών (e-ΤΑΠ)
Description: Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του έργου «Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες Αναγνώρισης και Ταυτοποίησης Πολιτών (e-ΤΑΠ)
Main classification (cpv): 50312300 Maintenance and repair of data network equipment
Lot: LOT-0017
Title: Συντήρηση Αναγνωστών Πλήρους Σελίδας
Description: Συντήρηση Αναγνωστών Πλήρους Σελίδας
Main classification (cpv): 50323100 Maintenance of computer peripherals
Lot: LOT-0018
Title: Συντήρηση Κεντρικού Πληροφοριακού Συστήματος Υ,Β,Β,Ε,Α
Description: Συντήρηση Κεντρικού Πληροφοριακού Συστήματος Υ,Β,Β,Ε,Α
Lot: LOT-0019
Title: Συντήρηση αυτόματου αναλυτή ETS της εταιρείας DADE BEHRING (S/N: 6-7368),
Description: Συντήρηση αυτόματου αναλυτή ETS της εταιρείας DADE BEHRING (S/N: 6-7368),
Lot: LOT-0020
Title: Συντήρηση συστημάτων και ηλεκτρονικών υπολογιστών
Description: Συντήρηση συστημάτων και ηλεκτρονικών υπολογιστών
Main classification (cpv): 50312610 Maintenance of information technology equipment