2. Procedure
Procedure
Title: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kąty Węgierskie
Description: Zakup średniego samochodu strażackiego wraz z wyposażeniem zamontowanym na stałe dla OSP w Kątach Węgierskich zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Pojazd oraz podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji podwozia minimum 2025, silnik, podwozie i kabina tego samego producenta. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: - odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, - być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami, - posiadać komplet dokumentacji techniczno – eksploatacyjnej.
Internal identifier: ZF.271.37.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001