2. Procedure
Procedure
Title: Jednorázové flexibilní bronchoskopy a další spotřební materiál k monitorům
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázových flexibilních bronchoskopů a dalšího spotřebního materiálu k monitorům (dále jen „SZM“) pro potřeby FNMH, a to na základě uzavřené rámcové dohody s jedním účastníkem dle těchto závazných zadávacích podmínek.
Internal identifier: 305/VZ/2026/ZT
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Jednorázové flexibilní bronchoskopy a další spotřební materiál k monitorům AMBU
Internal identifier: část 1
Lot: LOT-0004
Title: Jednorázové flexibilní bronchoskopy a další spotřební materiál k monitorům GlideScope Core
Internal identifier: část 4
Lot: LOT-0003
Title: Jednorázové flexibilní bronchoskopy s výpůjčkou monitorů
Internal identifier: část 3
Lot: LOT-0002
Title: Jednorázové flexibilní bronchoskopy k monitorům Screeni
Internal identifier: část 2