2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Description: Publiczny transport zbiorowy (autobusowy) w zakresie gminnych przewozów autobusowych pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Rymań.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services